Türkiye’nin ilk antiviral oteli: Stayso The House Hotel

Stayso The House Hotel, turizm sektörüne Türkiye’nin ilk antiviral otelini kazandırdı. Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve virüsleri yok etmede kullanılan Vironance sistemi, %99,8 başarı oranına sahip.

Havalandırma sistemlerine entegre ettiği Vironence sistemiyle turizm sektörüne Türkiye’nin ilk ve tek antiviral virüssüz otelini kazandıran Stayso The House Hotel, bir diğer virüs öldürücü teknoloji olan Laminer Flow antivirüs teknolojisiyle de güvenli konaklama deneyimini yeniden tanımlıyor.

Virüsleri yok etmede %99,8 başarılı

Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve virüsleri yok etmede %99,8 başarı oranına sahip Vironance sistemi ise Yeditepe Üniversitesi Biyosidal ve Ar-Ge Laboratuvarı’nda yapılan testlerden başarıyla geçerek akredite raporu aldı. Amerika merkezli Weill Cornell Medical College da sisteme onay raporu verdi. Vironence sistemine ek olarak, Stayso The House Hotel hastanelerde kullanılan ve tavandan üfleme, zeminden emiş yöntemiyle çalışan Laminer Flow teknolojisine tüm oda ve ortak alanlarında yer veriyor. Havadaki partikül ve damlacıklara yapışarak, yere inme eğiliminde olan virüsler, tekrar havaya kaldırılmadan zemin kotundan yakalanıp dışarı atılıyor.

Temmuz ayından bu yana karma proje yapılanmasıyla sektörde fark oluşturanStayso The House Hotel’in restoranındaki tüm reçeteler Michelin yıldızlı şef Karim Khouani tarafından hazırlanıyor. Misafirlerini Haliç’in kıyısından dünyaya uzanan bir lezzet yolculuğuna çıkaran otel, onlara tüm kaygılardan uzak, %100 güvenli, virüssüz bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

Türk misafirperverliğine yenilikçi yaklaşım

Stayso The House Hotel, İstanbul’un tarihiyle iç içe konumu ve farklı konseptleri bir araya getiren hizmet modeliyle Türk misafirperverliğine yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. 45 odalı lüks butik otelde misafirlere co-working alanında konforlu bir çalışma ortamı sunuluyor. Şehrin tarihi bölgelerine, iş ve alışveriş merkezlerine yakın konumuyla İstanbul’u her yönüyle yaşamak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

#Türkiye’ninilkvetekantiviralvirüssüzoteli #StaysoTheHouseHotel #LaminerFlow #antivirüsteknolojisi £antivirüs #teknoloji #otelteknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir