Turizoom Hotels & Resorts zincirin ilk halkasını Elbistan’da açtı

Turizmde 30 yılı aşkın deneyime sahip otel yatırım ve yönetim firması Turizoom Business Hotel& Spa Elbistan’ı hizmete açtı. Turizoom International Hotel Management Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Aksu önceliklerinin Anadolu turizmine hizmet etmek olduğunu belirterek, “Anadolu otelcilik kalitesini yukarılara taşımak ve tesislerin kazançlı hale gelmesini sağlamak için çalışacağız.” diye konuştu.

Turizmde 30 yılı aşkın deneyime sahip otel yatırım ve yönetim firması Turizoom Business Hotel& Spa Elbistan’ı hizmete açtı. Açılış törenine Elbistan Beledie Başkanı Mehmet Gürbüz, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, otel yöneticileri ve davetliler katıldı.

Ali Can Aksu: “Önceliğimiz Anadolu turizmine hizmet etmek”

Turizoom International Hotel Management Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Aksu açılışla ilgili şunları söyledi: “Önceliğimiz Anadolu turizmine hizmet etmek. Otelcilik anlamında tüm tecrübemiz ve güçlü ekip arkadaşlarımızla Anadolu otelcilik kalitesini yukarılara taşımak ve tesislerin kazançlı hale gelmesini sağlamak olacaktır. Dolayısı ile bu hizmetimize Kahramanmaraş’ımızın ve ülkemizin de güzel ilçesi Elbistan da başlamaktan gurur duyuyoruz. Turizoom Business Hotel & Spa ile Elbistan’da yüksek kalite standartlarında hizmet vereceğiz.”

“Elbistan’da mutlaka turizm yüksek okulu olmalı”

İstihdama katkı ve gençlere otelcilik alanında eğitim sağlamayı temel hedefleri arasında gördüklerini belirten Aksu, “Elbistan genç nüfusu ile çok önemli bir ilçe ve bu ilçede mutlaka bir turizm yüksek okulu olmalı. Turizoom olarak bunun öncüsü olabiliriz.” diye konuştu.

Turizm otelcilik sektöründe ulusal ve uluslararası deneyime sahip Turizoom International Hotel Management, bu deneyimini bir otel markasına dönüştürerek yurt içi ve yurt dışında Turizoom Hotels & Resorts adı altında hizmet veriyor. Marka, her otel konseptine uygun oluşturduğu alt yapı, standart ve satış pazarlama stratejileri ile franchise, management, consulting modellerinde hizmet sağlıyor.

Aykut Bakay: “Standartlara yılların birikimini ekledik”

Turizoom Hotels & Resort Genel Koordinatörü Aykut Bakay, otelcilik standartlarına yılların birikimini eklediklerini ifade ederek şöyle konuştu: “Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan 5 yıldız standardı, geniş ferah odaları, kaliteli hizmet anlayışı, lezzetli yemek ve Starbucks Cafe hizmeti ile misafir memnuniyetini ön planda tutacaktır.”

Mehmet Aydın: ”Elbistan’da yatırıma devam edeceğiz”

Turizoom Business Hotel Elbistan ve Visaport Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, kaliteli hizmet anlayışı için uluslararası yüksek deneyime sahip Turizoom İnternational Hotel Management i seçtiklerini belirtti. Elbistan’da hayata geçirilen yatırımla şu ana kadar yaklaşık 150 milyon TL yatırım bedeline ulaştıklarını ifade eden Aydın, Elbistan’a yatırım yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Öte yandan Elbistan’da turizm potansiyelinin artması ile istihdama ciddi katkılar sağlanacağını ifade eden Aydın, “Elbistan’ın en büyük şansı genç, dinamik ve üretken bir Belediye Başkanının olması. Belediye Başkanı Sayın Mehmet Gürbüz’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Mehmet Gürbüz: “Çok güzel yatırımların habercisi olsun”

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise; “Şu anda ilk küresel bir marka zincirinin belki de ilk halkasını Elbistan’da Turizoom oluşturmuş oldu. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Elbistan’ımıza, şehrimize değer katan kardeşlerimiz. Ve şehre inandıkları için de huzurlarınızda Elbistan adına teşekkür ediyorum. Bu şehre inanıp daha da güzelleştirmek için, kaliteye değer katmak için bulundukları ortamda şehrin adeta bir turizm elçisi gibi davranıyorlar. Bunlar kente değer katan güzellikler. Onlarla daha güzel ve daha yeni markayla birlikte, farklı hizmetleri birlikte düşünüyorum. Çok güzel yatırımların habercisi olsun bu.” diye konuştu.

#TurizoomBusinessHotelSpaElbistan #TurizoomInternationalHotelManagement #AliCanAksu ÂykutBakay #turizm #otel #yeniyatırımlar #kahramanmaraş #elbistan #yatırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir