TÜROB’un TGA adayları belli oldu

TGA Marmara Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için Hediye Güral Gür, Armin Zerunyan ve Kasım Zoto; Doğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için de Emel Elik Bezaroğlu adaylık başvurularını tamamladı.

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) 25 Aralık 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu seçimlerinde Marmara Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi adayları başvurularını yaptı.

Marmara Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı, Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkan Yardımcısı Hediye Güral Gür; Hilton Türkiye Üst Sınıf ve Lüks Oteller Ülke Müdürü, TÜROB Başkan Yardımcısı Armin Zerunyan; Armada Uluslararası Otelcilik ve İşletmecilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, TÜROB Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü  Kasım Zoto başvularını tamamladı. Doğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için Elit World Otelleri ve Elit Turizm Yatırım A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve  TÜROB Üyesi Emel Elik Bezaroğlu adaylık başvurusunu tamamlayan bir diğer isim oldu.

Müberra Eresin: “Üyelerimiz topyekün seçime katılacaktır”

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan TÜROB Başkanı Müberra Eresin, şunları söyledi: “TÜROB olarak tarafımıza resmi olarak ulaşan bilgilere göre Hediye Güral Gür, Armin Zerunyan ve Kasım Zoto’nun Marmara Bölgesi; Emel Elik Bezaroğlu’nun da Doğu Anadolu Bölgesi için TGA Yönetim Kurulu Üyeliği için başvuru işlemlerini tamamladıklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Şüphesiz başka adayların da kısa süre içinde isimlerini açıklamalarını bekliyoruz. TGA’nın en önemli karar organı olan Yönetim Kurulu’na seçilecek yeni üyelerin, geçen dönemde olduğu gibi, yine bu kurumdan güç alan değil, bu kuruma vizyonlarıyla daha fazla güç kazandıracak temsilcilerden oluşması temel beklentimizdir. İşletmelerimizin 25 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak seçimlere topyekün katılarak demokratik haklarını en doğru adaylar yönünde kullacaklarına olan inancımız tamdır. Başta Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy olmak üzere tüm önceki dönem TGA yönetimine teşekkürlerimizi sunarız. Ülkemiz turizminin geliştirilmesi ve tanıtımı açısından son derece önemli bir kurum olarak gördüğümüz Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu seçimlerinin sektörümüze hayırlı olmasını temenni eder tüm adaylara başarılar dileriz.”

Marmara Bölgesi’ndeki otelleri TGA’da temsil için başvuruda bulunan diğer adayların isimleri ise şöyle:

Eser Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Alıcı, Avantgarde Collection Kurucusu İsmet Öztanık, My Dream Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Turantaylak ve GÜMTOB Başkan Yardımcısı Çetin Ceylan.

#tga #TürkiyeTurizmTanıtımveGeliştirmeAjansı #türkiyeotelcilerbirliği #türob #müberraeresin #seçim #turizm #konaklama #tgsyönetimkuruluseçim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir