UNO, Bebek Şenliği’ne Lezzet Katacak

UNO’nun sponsor olduğu Bebek Şenliği, 8-10 Haziran tarihleri arasında Bebek Parkı’nda gerçekleşecek. UNO standı, şenlik boyunca farklı yarışmalar, etkinlikler ve sürprizlerin adresi olacak.

 2006’dan bu yana, yalnızca Bebek sakinlerinin değil tüm İstanbul’un merakla bekleyip, keyifle gezdiği Bebek Şenliği, bu yıl yedinci kez düzenleniyor.  8- 10 Haziran 2012 tarihleri arasında sabah 11:00’den gece 23:00’e kadar açık olacak şenlikte, UNO standı eğlencenin merkezi olacak.

Üç gün sürecek şenlikte sahnenin hemen yanında yer alacak olan dev UNO standı, günün her saati farklı yarışmalar, etkinlikler ve sürprizlerin adresi olacak.  Çocuklar için yüz boyamadan sosis balona, yetişkinler için ise yemek yarışmalarından çeşitli aktivitelere, hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifli vakit geçirebileceği UNO standında tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından organize edilen şenlikte her sene olduğu gibi bu yıl da tasarımcılar, modacılar, sanatçılar yer alacak. Birbirinden farklı kıyafetler, hediyelik eşyalar, müzik, eğlence ve alışveriş bu sene de Bebek Parkı’nda katılımcıları bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir