Bu Lezzetlere Herkes Fit

Caffé Nero, yaza fit bir başlangıç yapmak isteyenler için lezzeti yüksek, kalorisi düşük yeni iştah kabartan menüsünü duyurdu. 90 Kaloriden başlayan bu lezzetler, yaz boyunca ve günün her saatinde forma girmeye çalışanların yanında olacak.

Poğaçadan havuçlu keke, avokadolu Meksika fasulyesi salatasından ızgara hindi salatasına, tahıllı sandviçten portakal-böğürtlenli müsli yoğurta hem gözlere hem de mideye ziyafet çektiren seçenekleriyle Nero, kilo verirken karnınızı tok tutmayı garantiliyor.

Caffé Nero, yaza fit bir başlangıç yapmak isteyenler için lezzeti yüksek, kalorisi düşük yeni iştah kabartan menüsünü duyurdu. 90 Kaloriden başlayan bu lezzetler, yaz boyunca ve günün her saatinde forma girmeye çalışanların yanında olacak. Poğaçadan havuçlu keke, avokadolu Meksika fasulyesi salatasından ızgara hindi salatasına, tahıllı sandviçten portakal-böğürtlenli müsli yoğurta hem gözlere hem de mideye ziyafet çektiren seçenekleriyle Nero, kilo verirken karnınızı tok tutmayı garantiliyor.

Çoğu bir paket çikolatadan daha az kalorili olan fit menüsündeki yiyecek ve içecekler, form tutarken en önemli sorun olan “dışarı çıktığımda ne yiyeceğim” derdinden kurtarıyor.

Sıcak yaza soğuk içecekler

Meyve ile buzun mükemmel uyumundan doğan Fruit Booster ailesi ve kahve keyfinden vazgeçemeyenler için bir Caffé Nero klasiği olan Frappé Latte lezzetleri, sıcak yaz günlerinde lezzetli ama düşük kalorili bir serinlik arayanların can simidi. Mango-passion fruit, çilek-frambuaz ve karadut-böğürtlenli olarak üç çeşidi bulunan Fruit Booster ailesi, yazın doğal ve katkısız bir içecekle serinlemenin en sağlıklı ve rahatlatıcı yolu.

Caffé Nero’nun özel double shot espresso’su, süt ve parçalanmış buz bu eşsiz lezzeti ortaya çıkaran malzemeleri oluşturulan, dilediğinizde yüzde 98 oranında yağsız olarak hazırlanabilen Frappé Lattesi ise, formuna özen gösterenlerin de favorisi.

 

Caffé Nero’nun düşük kalorili lezzet önerileri:

Soğuk İçecekler:

• Iced Americano,                              90 kcal (100 gramı)

• Frappé Latte (yağsız sütle),             198 kcal (100 gramı)

• Iced Latte (yağsız süte),                  140 kcal (100 gramı)

Yiyecekler:

· Tam Buğdaylı Poğaça,        132 kcal

· Akdenizli Salata,                  168 kcal

· Fit Havuclum,                      245 kcal

· Espresso Brownie                246 kcal

· Avokadolu Meksika Fasulyesi Salatası, 247 kcal

· Limonlu Fit Cheesecake      249 kcal

· Tahıllı Sandviç,                    267 kcal

· Izgara Hindi Salata,             306 kcal

· Portakal ve Böğürtlenli Müsli Yoğurt 326 kcal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir