YazarkasaPOS cihaz teknolojilerinde dev iş birliği

Worldline, NetteCap iş birliği ile yazarkasaPOS cihazlarında sunduğu Z Raporu Çözümü ile işletmelere hızlı ve kolay bir entegrasyon deneyimi sunuyor.

Ödeme sistemleri alanında Avrupa lideri olan Worldline, NetteCap iş birliği ile Worldline’ın sunduğu yazarkasaPOS cihazları için geliştirdiği Z Raporu Entegrasyonu sayesinde, işletmelerin günlük muhasebe süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Worldline’ın NetteCap iş birliğiyle hayata geçirmiş olduğu çözüm ile işletmeler, Z Raporlarına tek tuşla erişerek, NetteCap üzerinden hızla LucaMMP sistemine aktarabiliyor ve muhasebeleştirme işlemlerini kolayca tamamlayabiliyor. Entegrasyon, işletmelere operasyonel süreçlerini optimize etme ve muhasebe yönetimini kolaylaştırma imkanı sunuyor. Çözüm, kullanıcı dostu arayüzü ve etkili performansı ile işletme sahiplerine daha rahat bir iş süreci sağlıyor.

Gökşin Öney Yılmaz: “Mükelleflerin iş akışlarını hızlandırıyoruz”

Worldline Türkiye Genel Müdürü Gökşin Öney Yılmaz, konuyla ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi: “Worldline olarak Türkiye’de 420 bin yazarkasamız ile 300 bine yakın iş yerine hizmet veriyoruz. Cihazlarımız üzerinde geliştirdiğimiz katma değerli uygulamalar ve çözüm ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyonlarla mükelleflerin iş akışlarını hızlandırıyoruz. Mali danışmanlar ve onların müşterilerine sunduğumuz bu çözüm ile Z raporlarını tek tek muhasebe programına girmek yerine, tek bir tuşla aktarmak mümkün oluyor. Bu entegrasyon sayesinde mükellefler, zamandan tasarruf edebildikleri gibi hata payını da ortadan kaldırarak muhasebe süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilecek.”

Worldline’ın NetteCap iş birliği ile geliştirdiği Z Raporu Çözümü, işletmelerin  muhasebe süreçlerine verimlilik katmayı hedefliyor.

#Worldline #NetteCap #işbirliği #yazarkasaPOS #ZRaporuÇözümü #WorldlineTürkiye #GökşinÖneyYılmaz #ödemesistemleri #horeca #otelrestorankafe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir