Kışın kafe ve restoranlarda konforun adı: Çukurova Isı

Çukurova Isı, kafe ve restoranların açık ve kapalı alanlarını verimli ısıtan teknolojileri ile kışın da mekanlarda yaz konforunu aratmıyor.

Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, ileri radyant ve elektrikli ısıtma teknolojileri ile kışın kafe ve restoranların hem açık hem de kapalı alanlarında maksimum konfor ve tasarruf sunuyor. kafe ve restoranlar için sistem seçimi yapmadan önce mekâna gidip, ücretsiz keşif yapan Çukurova Isı uzmanları, işletmenin sahip olduğu açık ve kapalı alanları ayrı ayrı değerlendiriyor.

Silversun Sıcak Hava Üreticileri  

Kışın kafe ve restaurantların kapalı alanlarında havayı ısıtabilmek için Silversun Sıcak Hava Üreticileri kullanılıyor. Tavana, raf üzerine ya da duvara kolaylıkla monte edilebilen Silversun Sıcak Hava Üreticileri, kapalı alanlarda havayı ısıtıp, homojen olarak dağıttığı için maksimum konfor sunuyor. Silversun Sıcak Hava Üreticisi’nde, klasik ısıtma sistemlerde olduğu gibi; enerji bir merkezde üretilip; borular ve kanallar vasıtasıyla ısıtılacak alana taşınmadığı için sistemde transfer kayıpları oluşmuyor. Bu nedenle hem ilk yatırımda ve hem de işletmede yüksek tasarruf sağlanıyor. Kafe ve restoranların açık alanlarda ise genellikle; Silversun Evo Borulu Radyant Isıtıcılar, Goldsun Elite Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılar veya Goldsun Supra Plus ve Goldsun Aqua Elektrikli Isıtıcılar ile ısıtma yapılıyor.

 

 

Goldsun Elite Seramik Plakalı Radyant Isıtıcı

Goldsun Elite serisi seramik plakalı radyant ısıtıcıların dış kasası 600 derece sıcaklığa, ön yüzeyindeki ızgara ve ısı kalkanı ise 1000 derece sıcaklığa dayanıklı olarak geliştirilerek, açık alanlarda uzun yıllar kullanım avantajı sunuyor. Piyasadaki birçok radyant ısıtıcıda bulunmayan reflektör ise Goldsun Elite Seramik Plakalı Radyant Isıtıcılardan yayılan enerjiyi, havaya değil, mekândaki müşterilere doğru yönlendirerek, ısı kayıplarını önlüyor. Goldsun Elite serisi ısıtıcılarda, seramik plakaların önüne yerleştirilen ve saydam seramikten üretilen camlar ise karşıdan gelen rüzgâr akımlarını yüzde 100 kesiyor.

Silversun Evo Borulu Radyant Isıtıcı

Çukurova Isı’nın açık alan ısıtmasında konfor ve verimi bir arada sunan doğalgazlı borulu radyant ısıtıcıları ise güneşin dünyamızı ısıttığı gibi infrared (kızılötesi) ışınlarla ısıtma sağlıyor. Silversun Evo borulu radyant ısıtıcılar, borulardan çıkan ışınların yüzde 99’unun cisimlere yönlendirerek, daha verimli ve yoğun ısıtma sağlıyor.

Goldsun Supra Plus ve Goldsun Aqua Elektrikli Isıtıcı

IP55 su ve toz koruma standartlarına uygun olarak üretilen Goldsun Supra Plus ve Goldsun Aqua serisi elektrikli ısıtıcılar da uzun yıllar açık alanlarda hatta yağmur altında sorunsuzca çalışıyor. Goldsun elektrikli ısıtıcıların sahip olduğu yüksek yoğunluklu halojen ampul, harcadığı elektrik enerjisinin yüzde 99’unu ısıya dönüştürerek, standart rezistanslı elektrikli ısıtıcılara göre yüzde 40 daha verimli bir ısıtma sağlıyor.

#çukurovaısı #hotelrestaurantcafe #ısıtmasistemleri #ısıtıcı #horecateknolojileri #teknoloji #ileriradyantveelektrikliısıtmateknolojileri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir