Yeni yıla GastroClub üyesi olmanın farkıyla girin

Ayrıcalıklı yeme-içme kulübü GastroClub, yeni yılda daha çok gezmek yeni tatlar denemek istiyorsanız @GastroClubTR twitter adresi’ne göz atmayı unutmayın.

Yeni yılda iş yemeklerinizde, hafta sonu planlarınızda, kutlamalarda GastroClub üyesi seçkin restoranlarda ayrıcalıklar sizleri bekliyor. Sayısı her geçen gün artan 100’ün üzerinde üye mekanda, yüzde 10-25 arası indirimlerle ağırlanmanızı sağlayan kulüp, özel şoförden şarküteri alışverişlerine uzanan avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin en ayrıcalıklı yeme-içme kulübü, 2013 yılına girerken 113 kişiye 120 TL değerinde birer yıllık üyelik armağan edecek. 1-31 Aralık tarihlerinde kulübün twitter hesabından gönderilen kampanya mesajlarını ilk retweet edenler üyelik kazanacak.

İsminize gönderilecek GastroClub kart ile balık lokantaları, et restoranları, yöresel tatlar sunan mekanlar, şık cafe ve bistrolar ile konserlere ev sahipliği yapan GastroClub üyesi adreslerde, 2013 boyunca özel indirim ve ikramlarla ağırlanacaksınız. Yararlanacağınız indirimler tüm masanın hesabında kullanıldığı için aileniz ve dostlarınız da GastroClub keyfini sürüyor olacak.

Lezzetli bir yıl geçirmek için 1-31 Aralık tarihleri arasında @GastroClubTR twitter adresi’ne göz atmayı unutmayın.

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir