The Marmara Otelleri “Türkiye’nin Süper Markası”

Türkiye’nin köklü turizm kuruluşlarından olan The Marmara Otelleri, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen, “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde yerini aldı.  

Türkiye’de 5 otel, 3 rezidans ve 1 etkinlik mekanı ile birlikte yurt dışında 1 otel olmak üzere toplam 10 işletme ile turizm sektörünün güçlü temsilcilerinden biri olan The Marmara Otelleri artık bir “Süper Marka”. The Marmara Otelleri, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen, “Türkiye’nin Süper Markaları” listesinde yer alan 159 markadan biri oldu.

Bu yıl Süper Markalar aralarında Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Araştırmacılar Derneği Başkanı Ali Levent Orhun, Reklamcılar Derneği Başkanı Aytül Özkan, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kadri Özçaldıran, TÜSİAD Başkanı Ümit Nazlı Boyner, Bileşmiş Markalar Derneği Başkanı Yılmaz Yılmaz’ın da olduğu, iş dünyası ve özellikle marka konusuyla ilişkili sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından belirlendi.

Süper Marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknoloji altyapısı, markalaşmaya yapılan yatırım, iş gücü kalitesi, sosyal sorumluluk projelerine katkı, marka devamlılığı gibi kriterler etkili oldu.

The Marmara Otelleri Pazarlama Direktörü Miriam Dinç, Süper Marka olmanın temelinde kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek misafir memnuniyeti olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bu yıl iş, reklam ve halkla ilişkiler alanlarının önde gelen isimlerince belirlenen Türkiye’nin Süper Markaları listesinde yer almaktan büyük bir mutluluk duyduk. Bu başarı hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için yaptığımız yatırımlar, yenilikçi anlayışımız ve elde ettiğimiz yüksek müşteri memnuniyeti sonucunda geldi. The Marmara Otelleri’ni ülkemizin Süper Markası yapan kaliteli hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir