Zuma’ya Trip Advisor Kullanıcılarından ‘Mükemmellik’ Ödülü!

Türkiye’de 2008 yılından beri faaliyet gösteren Londra’nın ünlü ve bol ödüllü Japon Restoranı Zuma, Japonya’da günlük yaşamın yeme – içme geleneği olan “Izakaya”  tarzını, üstün kalite, malzeme ve ayrıntıya verdiği önemle bütünleştirerek İstanbullu misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Yaz aylarında açık olan terasında, misafirlerini Boğaz’ın eşsiz manzarası ve enfes lezzetlerle buluşturan Zuma, dünyaca ünlü seyahat sitesi Trip Advisor kullanıcıları tarafından ‘Mükemmellik Sertifikası’ ile ödüllendirildi.

Londra, Hong Kong, Dubai, Miami, Bangkok ve Abu Dhabi’deki restoranlarla birlikte dünyadaki 7 Zuma restoranından biri olan Zuma İstanbul, dünyaca ünlü seyahat sitesi tripadvisor.com sitesi kullanıcılarının oylarıyla, restoran kategorisinde ‘mükemmellik sertifikası’ ile ödüllendirildi.

Ortaköy’de Boğaz manzarasına hakim konumu ile yaz sezonunda misafirlerini terasında da ağırlamaya devam eden Zuma; geleneksel Japon mutfağının modern yorumlarını sunan menüsü, benzersiz ambiyansı ve mükemmel hizmet kalitesiyle, site kullanıcıları tarafından en yüksek puanı almaya hak kazanarak ‘mükemmellik sertifikası’ aldı.

Kullanılan mobilya ve aksesuarların büyük kısmının Amerika’dan Japonya’ya kadar dünyanın dört bir yanından getirtildiği Zuma’da sadelik hakim. Üst katta bulunan barı ve bar lounge alanı ile alt kattaki ana yemek salonu da Boğaz manzarasına hakim olan Zuma İstanbul, Sushi Bar ve Robata Grill Bar ile misafirlerine yemeklerin hazırlanma aşamalarını da görsel bir şölen olarak sunuyor. Zuma’nın Sushi Bar’ı sushi’nin birçok çeşidini geniş bir yelpazede ve açık mutfak sistemiyle sunuyor. Robata Grill Bar’da ise, sebzeler, kümes hayvanları, etler özel soslarla marine edilerek hazırlanıp servis ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir