Anasayfa » Turizm » 2019’da Asya Kıtası’ndan turistleri hedefliyor  

2019’da Asya Kıtası’ndan turistleri hedefliyor  

Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye, 2019 yılında Rusya, Çin, Türki Cumhuriyetler ve Hindistan pazarlarından daha fazla pay almayı planlıyor.

İstanbul’un finans ve ticaret merkezinde bulunan Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye, bu yıl yerli misafirlerin yanı sıra; Almanya, Çin, İngiltere, Amerika gibi birçok ülkeden gelen kurumsal misafirler, sağlık turizmi için gelenler ve Canpark Avm ile aynı komplekste yer aldığı için Ortadoğulu turistler tarafından yoğun talep gördü.

Alp Atilla: “Planlarımızın tuttuğu, başarılı bir yılı tamamlamak üzereyiz”

Son aylarda mevcut pazarların yanı sıra, Azerbaycan ve Rus pazarlarından artış yaşadıklarını belirten Hilton Garden Inn Canpark Ümraniye Genel Müdürü Alp Atilla, şunları kaydetti: “Planlarımızın tuttuğu, başarılı bir yılı tamamlamak üzereyiz. Canpark Avm ile aynı komplekste yer alan otelimizi, yurt içi ve yurt dışındaki hedef pazarlarımızda tanıtmaya devam edeceğiz. Otel&AVM karma projesi özelliğimiz ile Ümraniye Bölgesi’nde başlattığımız alışveriş, eğlence ve konaklama turizmini içeren Ortadoğu ve Körfez ülkelerinden gelen misafirlerimizin sayısını artırmayı sürdürüyoruz. Mevcut Amerika ve Avrupa ülkelerinden misafirlerimizin yanı sıra, gelecek yıl Rusya, Çin, Türki Cumhuriyetler ve Hindistan pazarlarından daha fazla pay almayı istiyoruz ve bu pazarlarda tanıtım faaliyetlerimizi arttıracağız.”

Bu ay, şirketlerin yılsonu etkinliklerinde artış yaşanıyor

Son aylarda kriz nedeniyle ertelenen toplantılardan, bir kısmının bu ay içinde yapılmakta olduğunu anlatan Alp Atilla, şunları söyledi:  “Bu yıl, Eylül, Ekim, Kasım aylarında kriz nedeniyle ertelenen toplantılar olmuştu. Onlardan bir kısmının, bu ay içinde yapılması gerçekleşiyor. Bu ay, yılsonu toplantıları ve etkinlikleri nedeniyle hareketli günler geçireceğiz.”

Gelecek yılın Ocak ve Şubat aylarına yüksek bir talebin bulunduğunu da kaydeden Alp Atilla, 2019’un mevcut pazarlar ve hedef pazarlarda yapılacak çalışmalarla birlikte yoğun ve hedeflere ulaşılan bir yıl olabileceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

İnceleyin

Avrupa, Ortadoğu’yu gölgede bıraktı!

 2019 yılında Türkiye’ye gelen Avrupalı turist sayısında gözle görülür bir artış olması sektör temsilcilerini sevindirdi. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz