Anasayfa » Yeni Mekan » Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen Türkiye’de…

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen Türkiye’de…

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen, Akaretler’deki görkemli açılışını gastronomi, sanat, cemiyet ve iş dünyasından seçkin misafirlerin katılımıyla gerçekleştirdi. Yıl içinde Akaretler ile birlikte eş zamanlı olarak Maslak’ta da hizmet vermeye başlayan mekan yakında, Bağdat Caddesi’nde de lezzet severlerle buluşacak.

Belçikalı Bro’s Burger&Kitchen’ın Marka Kurucusu ve Executive Şefi Asif Malik, Kayalar Mutfak’ın Genel Müdür Yardımcısı Erol Kaya ve Bro’s Burger&Kitchen Şirket Ortağı Nurettin Şevik ev sahipliğinde sektöre iddialı bir giriş yaptı.

Etler, markaya özel çiftlikte üretiliyor

Balıkesir’de markaya özel çiftlikte üretilen etlerin Executive Şef Asif Malik önderliğinde ve Şef Mehmet Orkun‘un Türk damak tadına özel reçetesi ile hazırladığı menüde hamburger yanında verilen özel soslu patates ve 3 farklı çeşitte ev yapımı hazırlanan soğuk içecekler de misafirlerden tam not aldı. Açılışa özel hazırlanan 600 hamburger stoğunun 2 saatte tükendiği açılış; sanat, cemiyet ve iş dünyasından seçkin misafirleri ağırladı.

Yeni şube Bağdat Caddesi’nde açılacak

Bu yıl içerisinde Akaretler ile birlikte eş zamanlı olarak Maslak’ta da hizmet vermeye başlayan Bro’s Burger&Kitchen yakında Anadolu Yakası’nda da lezzet severlerle buluşacak.

Kayalar Mutfak’ın kalite ve deneyim farkının da yansıdığı Bro’s Burger&Kitchen’ın lezzetleri ile buluşmak için http://www.brosburgerkitchen.com web sitesinden sipariş verebilir, marka ile ilgili detaylı bilgilere @brosburgerkitchen ve @brosburgerkitchenturkey sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İnceleyin

Ankara’ya Meksikalılar geldi!

Meksikalı & Türk bir ailenin işlettiği Ranchero Restoran, bu sıcak ülkenin Aztek ve Mayalara kadar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz