Anasayfa » Genel » Bof Hotels Ataşehir’in yeni Genel Müdürü Ersin Kalender oldu

Bof Hotels Ataşehir’in yeni Genel Müdürü Ersin Kalender oldu

OOcak 2018’den yakın bir zamana kadar Radisson Blu Ordu Hotel’in genel müdürlük görevini yürüten Ersin Kalender, kariyerine artık Bof Hotels Ataşehir’ın Genel Müdürü olarak devam edecek.

1983 yılında Rize Çayeli doğumlu olan Ersin Kalender,  turizm sektörüne 1999 yılında Antalya’da giriş yaptı. Sırasıyla Belek Cesars, Alanya Obaköy, Taksim International Side Tatil Köyü, Hilton Bosphorus, Grant Öztanık, Richmond Sapanca ve Sumahan Hotel gibi işletmelerde ön büro departmanında çalışan Kalender, 2009 yılında Ajia Hotel’e resepsiyon şefi olarak girdi, ön büro müdürlüğünün ardından görevine operasyon müdürü olarak devam etti. Kalender, 2017 yılında Double Tree by Hilton Piyalepaşa’ya Operasyon Direktörü olarak atandı. Ocak 2018’den yakın bir zamana kadar Radisson Blu Ordu Hotel’in genel müdürlük görevini yürüten Ersin Kalender, kariyerine artık Bof Hotels Ataşehir’in Genel Müdürü olarak devam edecek.

İnceleyin

Matbah, Osmanlı Saray mutfağını Almanya’ya tanıttı

Osmanlı Saray Mutfağı’nı Japonya’nın en önemli TV kanallarından biri olan Nippon TV’de tanıtan Matbah Restaurant, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz