Anasayfa » Gündem » HotelsPro,“En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı” Ödülünü Aldı.

HotelsPro,“En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı” Ödülünü Aldı.

MetGlobal Şirketler Grubu’nun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, turizm sektörünün Oscarları olarak nitelenen Dünya Turizm Ödülleri (World Tourism Awards) kapsamında, “En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı” ödülüne layık görüldü.

Turizm sektörünün Oscarları olarak nitelenen ve dünya turizmine yön veren şirketlere verilen Dünya Turizm Ödülleri (World Tourism Awards), 17 Şubat 2017 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreni kapsamında; dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal Şirketler Grubu’nun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, “En İyi B2B Seyahat Sağlayıcısı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Uluslararası jüri heyeti tarafından ödüle layık görülen HotelsPro’nun Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan: “Dünya turizm sektöründen birçok önemli ismin katıldığı tören kapsamında ödül almak, bizleri oldukça mutlu etti. Müşterilerimizin ve turizm sektörünün beklentilerini karşılayabilmenin yanı sıra beklentilerin de ötesine geçen ürünler üretiyor, hizmetler sunuyoruz. Aldığımız ödül, Türkiye’nin yanı sıra global pazarda turizm endüstrinin güçlü oyuncularından biri olan HotelsPro’nun bilgi birikiminin ve sektör beklentilerinin ötesine geçen hizmetlerinin karşılığıdır.” dedi.a

#HotelsPro #Enİyi #SeyahatSağlayıcısı #Seyahat #SeyahatSağlayıcısıÖdülü #Ödül #Sektör

 

İnceleyin

Ege Seramik şıklığı UNICERA Fuarındaydı

40 yeni ürün serisini Spring Collection 2019 adı ile UNICERA Fuarında tanıtarak bir rekora imza ...