Anasayfa » Gündem » TIES’in Türkiye’deki Tek Yetkilisi Murtaza Kalender oldu

TIES’in Türkiye’deki Tek Yetkilisi Murtaza Kalender oldu

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en saygın ve en büyük çaplı Uluslararası Ekoloji Birliği (TIES)’in Türkiye Tek Yetkili elçisi olarak seçildi.

Dünyanın birçok ülkesinde üyelikleri ve geniş kapsamlı temsilcilikleri bulunan Uluslararası Ekoloji Birliği (TIES), Türkiye’de ilk kez bir turizm profesyoneline elçilik görevi verdi. Pandemi öncesi ve sonrasında gerek yurt içi ve yurt dışı workshop etkinlikleri ve fuarları gerekse dünyanın önde gelen turizm profesyonelleriyle yaptığı online buluşmalarıyla adından sıkça söz ettiren TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en saygın ve en büyük çaplı Uluslararası Ekoloji Birliği TIES’in Türkiye Tek Yetkilisi olarak seçildi.

Murtaza Kalender: “Sektörüm adına gurur duydum”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender şunları söyledi: “Böylesine, dünyanın en geniş kapsamlı ve alanında tek otorite sayılan bir organizasyon olan TIES’in beni böyle bir göreve layık görmesinden ötürü dernek yetkilisi Jon Bruno’ya teşekkürü bir borç bilirim. Bu gerçekten gurur duyduğum bir görev ve buna ülkem layık olmak adına gereken her şeyi yapacağım. Bu vesileyle, ülkemizi ve camiamızı, turizm alanında, bundan önce olduğu gibi en iyi şekilde temsil ederek tanımaya devam edeceğiz. Ülkemizin marka değerini en yüksek seviyeye çıkarma gayretinde olacağız.”

“Bundan sonraki hedefimizde daha büyük ölçekli işler var”

Ülkemizin doğası, kültürü ve ekolojik varlıklarıyla dünyanın en değerli destinasyonlarından biri olduğunu belirten Kalender, “Biz de elimizden gelen tüm çabayı göstererek, ülkemizin ekolojik turizmde hak ettiği yere gelmesine çalışacağız.” dedi. Bundan sonraki hedeflerinin daha büyük ölçekli işler olduğunu kaydeden Kalender, “Ülkemizin global platformlarda daha da yüksek ve tanınmış bir yer edinmesi yolunda elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

#TravelShopTurkeyGenelMüdürüMurtazaKalender #UluslararasıEkolojiBirliği #TIES #TürkiyeTek YetkiliElçi  #turizm #covid19

İnceleyin

Radisson’dan Tarihi Yarımada’ya iki yeni otel geliyor!

Radisson Hotel Group, açtığı iki yeni otelle İskandinav esintili üst segment markası Radisson’u Türkiye’de büyütmeye ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz