Bentour Reisen’a yeni CIO

Türkiye spesiyalisti Bentour Reisen, Christian Griese’nin yeni Bilgi İşlem Müdürü (CIO) olarak atandığını duyurdu. Yeni görevlendirme ile bilgi teknolojisini, tüm karar süreçlerine ve iş akışına sıkı bir şekilde entegre etmeyi ve bütünleştirmeyi hedefleyen şirket, iş süreçlerinin optimize edilmesinde ve verimliliğin artırılmasında bilgi teknolojilerinin önemine vurgu yapıyor.

2022 yılının nisan ayından bu yana Bentour ekibinin bir parçası olan Christian Griese’nin bu süre zarfında şirketin IT ekibini sürekli genişlettiği ve birçok iş sürecini otomasyonla optimize ettiği kaydedilen açıklamada “Griese’nin liderliğinde başarılı bir bulut geçişi gerçekleştirildi ve myBentour uygulaması gibi yenilikçi teknik çözümlerle müşteri hizmetleri daha da iyileştirildi.” denildi.

Deniz Uğur: “Bu atama, yeniliğe bağlılık göstergemizdir”

Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur, “Christian Griese’nin CIO olarak atanması, bilgi teknolojisinde yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılığımızın bir göstergesi. Uzmanlığı ve yenilikçi IT çözümlerine olan tutkusuyla, gelecekte de müşterilerimize ve ortaklarımıza birinci sınıf hizmetler sunmaya devam edebilmemiz için kilit bir rol oynayacak.” değerlendirmesini yaptı.

Christian Griese yeni görevinde Bentour Reisen’deki dijital dönüşümü ilerletmeye devam edecek. Özellikle şirket içinde yapay zekayı genişletmeye odaklanacak. Bu önlemler, şirketin “Bentour macht glücklich” sloganı doğrultusunda satış ortakları ve misafirleri için hizmeti daha da iyileştirmeyi amaçlıyor.

#bentourreisen #cio #yenibilgiişlemmüdürü #atama #bentourmachtglücklich #teknoloji #it #otel #seyahat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir