60.Hindistan Turizm Kongresi ve Sosyal Etkinlikleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da

Türkiye Hindistan Turizm Birliği (TITC) ve Hindistan Seyahat Acentaları Birliği (TAAI) tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan 60.Hindistan Turizm Kongresi ve Sosyal Etkinlikleri 11-14 Mart 2012 tarihleri arasında The Green Park Pendik  Hotel & Convention Center’da gerçekleştirilecek.

1951yılında kurulmuş olan TAAI (Hindistan Seyahat Acentaları Birliği) 2500’ün üzerinde üyesi ve 60 yıllık tecrübesi ile sadece Hindistan değil Dünya çapında turizm alanının en etkin sivil toplum örgütlerinden biridir. Kurulduğu yıldan beri her sene genel kurulunu bir kongre ile birleştirerek büyük bir etkinlik havasında gerçekleştiren Hindistan Seyahat Acentaları Birliği bu sene kuruluşunun 60. yılı sebebiyle çok özel bir organizasyona hazırlanıyor.

Birliğin “Elmas Jübile” adını verdiği 60. yıl kutlamaları, büyük bir sergi, bir kongre ve birçok sosyal etkinlikten oluşacak kapsamlı bir organizasyonla İstanbul’da gerçekleşecek.

The Green Park Pendik Hotel bünyesindeki Kongre Merkezinde düzenlenecek organizasyona Hindistan’dan 1200 civarında turizm profesyonelinin katılması bekleniyor. Ağırlıkla tur operatörleri ve seyahat acentalarından oluşacak katılımcı kitlesinin içerisinde Hindistan Turizm Bakanlığından üst düzey bürokatlar ve başlıca şehirlerden büyük oteller yer alacak. 11-14 Mart 2012 tarihleri arasında üç gün boyunca The Green Park Pendik Hotel & Conventıon Center’da düzenlenecek sektörel toplantı ve oturumların yanısıra büyük bir “Travel Mart” (sektörel sergi) bünyesinde birçok otel ve turizm tedarikçisi kendilerini Hintli Turizmcilere tanıtma imkanı bulacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir