The Marmara Hotels’e Tanınmış Marka Tescili

1978 yılında kurularak günümüze kadar başarılı faaliyetleriyle zirvede kalmayı başaran ve Türkiye’ de turizmin öncü ve en köklü kuruluşlarından biri olan “The Marmara Hotels and Residences” tanınmış marka unvanına layık görüldü.

İstanbul Turizm ve Otelcilik A.Ş. adına tescilli bulunan “ The Marmara Hotels and Residences ” markası Acar Patent vekilliği ile girişilen sürecin sonunda Türk Patent Enstitüsü tarafından tanınmış marka olarak kabul edildi.

The Marmara Hotels and Residences Hakkında

6 oteli, 3 rezidansı ve özel davetlerin mekanı Esma Sultan Yalısı’ndan oluşan toplam 10 tesisi ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında olmayı başaran “ The Marmara Hotels and Residences”  değişik ve ilgi uyandıran mimari özellikleriyle de büyük beğeni toplamayı başardı.

Özellikle tescilli olduğu otelcilik hizmetlerindeki kalite seviyesi ve özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet ederek, Türk geleneklerini seçkin misafirler ile buluşturmayı başardı.

Yenilenen logosu ile de Modern Türk kimliğini yansıtan “ The Marmara Hotels and Residences”ın orijinal marka özelliği taşıdığı da Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanarak, tanınmış marka unvanı ile taçlandırıldı.

Uzman Görüş

Uluslararası arenada pay ve prestij sahibi olmanın tanınmış marka tescili ile kabul göreceğini söyleyen Acar Patent Genel Koordinatörü Rüştü Gümüş, tüm Türk firmalarına bu durumun örnek olması gerektiğini ve daha çok tanınmış marka başvurusu yapılarak Türk Ekonomisi’nin pazarda payını arttırması gerektiğini belirterek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir