8. ACE of MICE için geri sayım başladı

28-30 Haziran 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde MICE ve turizm sektörü profesyonelleri ACE of MICE kapsamında 8. kez bir araya gelecek.

FIT FOR FUTURE ve CONNECTING DOTS temasıyla düzenlenecek olan fuar, sektör profesyonellerine benzersiz bir MICE deneyimi yaşatırken sektörünün ticari hacmini arttırmaya hazırlanıyor. Uzun bir aradan sonra turizm ve MICE sektörü temsilcilerinin üst düzey pandemi önlemleri alınmış bir şekilde ilk kez bir araya geleceği fuar kapsamında, 11 ana başlık altında 69 konuşmacı pandemi sonrası turizm ve MICE sektörünün geleceğini masaya yatıracaklar. Fuar, MICE ve Turizm sektörünün geleceğine damga vurmaya devam edecek.

ACE of MICE Türk Hava Yolları isim sponsorluğunda, TÜRSAB Stratejik partnerliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Ticaret Odası, TUROFED, TUROB, Antalya Tanıtma Vakfı, AKTOB desteğiyle gerçekleştiriliyor.

Üst düzey pandemi önlemleri alındı 

4 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen ACE of MICE Awards töreninde olduğu gibi fuar alanında da üst düzey pandemi önlemleri titizlikle gerçekleştirilecek. Misafirler HES kodu tarama sistemi ile fuara giriş yapabilecekler. Fuar alanında bulunan termal kameralı turnikeler sadece ateşi 38 derecenin altında ve maske takan misafirlere açılacak.

Dünya turizm ve MICE sektörüne yön Verenler bu organizasyonda!

Global Business Travel Association – GBTA  J. Grant Caplan

Association of Tour Operators in Russia – ATOR    Maya Lomidze

The European Travel Agents’ and Tour Operators’ Associations – ECTAA  Pawel Niewiamdomski

Azerbaijan Tourism Board – ATB    Florian Sengstschmid

Federazione Italiana Associazioni Imprese Viaggi e Turismo – FIAVET  Ivana Jelinic

Bu yemek daveti VIP! 

Akdeniz mutfağının özel lezzetleri Antalya Tanıtma Vakfı ve 7 Mehmet’in özel sunumuyla Gastro Show VIP Lounge alanında video mapping eşliğinde protokol katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bir yemek daveti de TÜRSAB’tan

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ACE of MICE kapsamında büyükelçi ve konsolosları Gastro Show VIP Lounge alanında video mapping eşliğinde özel bir yemek daveti ile ağırlayacak.

90 uluslararası satın alıcı 

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında; yurt dışı pazardan katılacak 90 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor. 2021 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacaklar. 

Fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.

11 ana başlıkta 69 konuşmacı davetli 

ACE of M.I.C.E.’ın büyüleyici sahnesi 8. yaşında; 11 ana başlık altında 69 konuşmacıyı sektör profesyonelleri ile bir araya getirererek ışık, renk, ses ve dijital kurguların büyüleyici birlikteliğiyle hikayeler oluşturanlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü isimler benzersiz deneyimlerini ve gelecek perspektiflerini ACE of M.I.C.E. izleyicisiyle paylaşacak.

*Bıraktığınız Gibi Değil: Turizm Endüstrisinde Havacılığın Seyri/ÖnemiS

*Sektör Dernekleri MICE Sektörünün Geleceğini Masaya Yatırıyor

*Pandemi Sonrası Turizm ve MICE’ın Geleceği (Seyahat Acentaları Birlik Başkanları Katılımıyla)

* Gelecek On Yılın Seyahat Trendleri

*Gelecekte Pazarlama İletişimi (Kurumsal Şirketlerin Cmo’ları Katılımıyla)

*Etkinlik ve Sponsorluk Yönetimi & İletişimde Dijitalleşme (Kurumsal İletişimciler Derneği Katılımıyla)

*Galataport İstanbul Cruise’da MICE Oturumu(Cruise Firmaları Katılımıyla)

*Production Talks ”Sektöre Yön Verenler” 1. Oturum

*Production Talks ”Sektöre Yön Verenler” 2. Oturum

*Sınırsız Turizm:Turizm Potansiyelinin Geliştirilmesinde Azerbaycan Ve Türkiye Arasındaki İşbirliğinin Olumlu Sonuçları

*Hibrit Kongre Deneyimleri/ Yeni Dönemde Kongreler

AMEzing Parti’siz olmaz!         

Fuarın ilk günü olan 28 Haziran 2021 tarihinde 1.000 MICE ve Turizm profesyoneli Jolly MICE isim sponsorluğunda muhteşem bir parti eşliğinde İstanbul Kongre Merkezi açık alanda bir araya gelecek. Artık bir marka haline gelmiş olan “AMEzing Parti” her yıl ayrı bir konseptte düzenleniyor. Turizm, MICE profesyonelleri ve kurumsal satın alıcıların davetli olduğu partide, video mapping şov, DJ ve sürprizlerle dolu dans performansları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatılacak.

#aceofmice #FITFORFUTURE #CONNECTINGDOTS #amazingparty #miceturizmi #turizmfuarı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir