Acenteleri geleceğe taşıyan teknolojiler

30 yıllık deneyimiyle seyahat sektöründe, yolcu ve acente deneyimlerini iyileştirmeyi hedefleyen Bilet Dükkanı, acenteler için 2020 yılından bu yana bütün iş süreçlerini yönetebilecekleri kapsamlı bir teknoloji platformu sunuyor.


Turizm teknolojileri alanındaki yatırımları ve son dönemde kadrosuna kattığı iddialı isimlerle gündeme gelen Bilet Dükkanı acentelere sağladığı yenilikçi altyapı ile turizm sektörünü ileriye taşıyor. Bilet Dükkanı’nın sunduğu sistemi kullanan acenteler kullanıcılarla iletişim halindeyken gelen taleplerle ilgili süreçleri hızla yönetip sonuçlandırma fırsatı buluyor. Acenteler için rezervasyon, iptal, iade, değişiklik ve aynı zamanda otel, transfer ve araç kiralama işlemlerinin online yapılabilmesi yeteneğine sahip sistemler kullanılıyor. Bilet Dükkanı yapmış olduğu sistemsel geliştirmeler sayesinde acentelerine havayolları ve diğer tedarikçilerin izin verdikleri ölçüde otomatik işlem sağlayabilme imkanını sunuyor. Ayrıca raporlama, kurumsal firma yönetimi, içerisinde bulunan muhasebe ve finans sistemleri sayesinde benzerlerinden ayrışıyor. Tüm süreçlerde sistemin güvenliğinden ödün vermeden acentelere anahtar teslim çözümler sunuluyor. Sistemi kullanan acenteler kendi alt şubelerini herhangi bir maliyete katlanmadan açarak hızla büyüyebiliyor. Finansal ve kurumsal yönetim modülleriyle de rakamların içinde boğulmadan hız, kolaylık ve esneklik kabiliyetleri en yüksek düzeyde sistemi kullanabiliyor.

2025 yılında turizm hacmi yüzde 100 büyüyecek

2023 sezon değerlendirmesi hakkında bilgi veren Bilet Dükkanı CEO’su Ercan Uzman: “Geçen sene ile bu senenin ilk 9 ay verileri karşılaştırıldığında ciroda yüzde 78 büyüme, işlem adedinde yüzde 43 büyüme gerçekleştirdik. 2023 yılının ay bazlı trendinde de her ay büyümemiz devam ediyor ve bu bizim 2024 yılına çok daha pozitif bakmamızı sağlıyor. Yaptığımız, planladığımız iş birlikleri ve yatırımlarla 3 haneli büyüme hedefini 2024 yılında gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Turizm Bakanlığımızın orta vadeli planlarında turizm gelirlerindeki artış hedeflerine de katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi. Turizm sektörünü geleceğe taşımayı hedefleyen ve Akıllı Seyahat mottosu ile öne çıkan firmanın yakın zamanda metaverse alanında da yeniliklere imza atacağı belirtiliyor.

#biletdükkanı #ercanuzman #turizm #seyahat #acente #teknoloji #metaverse #akıllıseyahat

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir