Açık büfenin farkı ‘İnoksdesign’

İnoksan, sektörün buluşma noktası olan Anfaş Hotel Equipment Fuarı’na İnoksdesign markasıyla katıldı. A’dan Z’ye açık büfe kuran, projeden montaja ve satış sonrası hizmetlere kadar müşterisinin yanında yer alan İnoksdesign, estetik ve fonksiyonel açık büfe ve servis hatlarıyla fuar katılımcılarından büyük ilgi gördü. 

Endüstriyel mutfak ve açık büfe ürünleri üreticisi İnoksan, sektörün en önemli fuarlarından biri olan 26. Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda en yeni ürünlerini sergiledi. İnoksan fuarda, açık büfe ve servis hatları markası İnoksdesign ile yer aldı. Uzun yıllardır sektöre yön veren çalışmalara imza atan İnoksan’ın inovasyon anlayışının bir ürünü olan İnoksdesign, A’dan Z’ye açık büfe kuruyor, projeden montaja ve satış sonrası hizmetlere kadar müşterisinin yanında yer alıyor. İnoksdesign, yenilikçi tasarımları sayesinde, mekânlarına farklılık kadar fonksiyonellik katmak isteyenlerin de dikkatini çekiyor.

AÇIK BÜFEDE FARK OLUŞTURAN TASARIMLAR

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, İnoksan’ın kurulduğu günden bu yana sektöre yön veren yenilikleri hayata geçirdiğini belirterek, bunun son örneğinin İnoksdesign olduğunu söyledi. Varlık, “İnoksan markasının gücü, teknolojisi ve sektöre hakimiyetini arkasına alan İnoksdesign, açık büfe alanında fark oluşturan tasarım ve çalışmalara imza atıyor. Müşterisinin ihtiyacı olan en doğru çözümü sunmak için çalışıyor. Kadromuzdaki iç mimar ve endüstriyel tasarımcıların imzasını taşıyan açık büfe ve stantlarımız, yine müşterimizin görüşleriyle son halini alıyor. İnoksdesign, sadece otel ve restoranlara değil, birçok işletmeye farklı noktalarda uyarlanabilecek ürünler tasarlıyor.” diye konuştu. Varlık’ın verdiği bilgiye göre, İnoksdesign tarafından gerçekleştirilen uygulamalar arasında Kapadokya Cave Suites, Diyarbakır Hilton, Dubai Hyatt Regency, Letonya Belek, Kemer Pirates Beach, Antalya Hillside Suit, Süleymaniye – Highcrest Kawa Hotel (Irak) de bulunuyor. Bursa’dan çıkıp bir dünya markası olan İnoksan, İnoksdesign markası ile Avrupa pazarından daha fazla pay almayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir