Adam&Eve’de 7 Bölge 7 Ülke Lezzet Festivali

Türkiye’nin en iyi tasarım oteli Adam&Eve, yeni sezona Türk ve dünya mutfağından sıra dışı yemeklerin sunulacağı lezzet festivali ile merhaba diyor. Sezon boyunca devam edecek 7 Bölge 7 Ülke Lezzet Festivali’nde her ay bir hafta Hawaii, Yeni Zelanda gibi alışılmadık bir ülke mutfağına yer verilirken, bir hafta da Türkiye’nin her bölgesinden farklı yöresel lezzetler sunulacak.

Adam&Eve Hotels yaz sezonunda konuklarına yerel ve uluslararası mutfaklardan örneklerin sunulacağı 7 Bölge 7 Ülke isimli bir lezzet festivali düzenliyor. Mayıs ayında başlayıp, Ekim sonuna kadar devam edecek festivalde Hawaii, Yeni Zelanda, Karayip gibi sıra dışı dünya mutfaklarının yanı sıra, Karadeniz’den, Ege’ye Marmara’dan Güneydoğu Anadolu’ya yöresel tatlara uzanan bir şölen yaşanacak. Her biri birer lezzet ustası olan, dünya ve Türk mutfağının duayeni, Adam&Eve şeflerinin hazırladığı sıra dışı mönüler konuklara daha önce tatmadıkları lezzet deneyimi yaşatacak.

Güneydoğu Anadolu mutfağının en leziz yemekleriyle başlayacak Adam&Eve Hotels  7 Bölge 7 Ülke Lezzet Festivali’nde sırasıyla Fransız Provencale, İç Anadolu, Hint, Ege, Kaliforniya, Akdeniz, Hawaii, Marmara, Karayip, Antakya, Yeni Zelanda, Karadeniz ve Tayland mutfaklarından örnekler sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir