Agoda.com PROFITROOM Rezervasyon Teknolojisiyle Ortaklığını Açıkladı

Global ölçekte lider bir otel rezervasyon sitesi ve Nasdaq listesinde yer alan Priceline Group’un bir parçası olan agoda.com (Nasdaq: PCLN) Avrupa ve Asya’nın lider teknoloji tedarikçisi PROFITROOM’la ortaklığını duyurdu.

Otel doluluğunu artırmak ve envanter yönetimindeki zaman ve masrafı azaltmak için ürünler ve hizmetler sunan PROFITROOM, Avrupa ve Asya’daki ofisleriyle şu anda dünya çapında 1000’den fazla otele rezervasyon motoru ve envanter yönetim çözümleri sunuyor.

Bu ortaklık sayesinde, PROFITROOM’un UPPER CRS uygulamasını kullanan oteller agoda.com’a kolayca ulaşabilecek ve 37 farklı dilde global bir müşteri ağına erişebilecekler. Bununla beraber, Agoda.com müşterileri de kendi dillerinde daha fazla otele ulaşma imkanına sahip olacaklar. Bu hizmet kullanıcıların daha fazla sayıda oda ve oda türüne ulaşabilmeleri demek. Partner oteller aynı zamanda Agoda.com’a erişirken YCS 3.0 adı verilen (Yield Control System) fiyat ve envanter yönetim sistemini de kullanabilecekler. Agoda.com’un YCS 3.0 envanter yönetim sistemi, otellere indirim fırsatları sundukları dönemlerde güncelleme yaparken büyük yardım sağlamakta. PROFITROOM hakkında daha fazla bilgi için www.profitroom.net sitesini ziyaret edebilir en son agoda.com haberleri için www.facebook.com/agoda sitesine göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir