Avansas Ramazan ayının bereketini müşterilerine ulaştırıyor

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en kaliteli ürünleri seçip portföyünü her geçen gün genişleterek rekabetçi fiyatlarıyla 1 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren iş yerlerinin alışveriş platformu e-ticaret lideri Avansas Ramazan kolilerini satışa sundu. Standart, büyük ve mega olarak satışa sunulan kolilerin fiyatları 299 ila 769 TL arasında değişiyor.

Küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm iş yeri malzemelerini portföyünde hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla müşterilerine sunan iş yerlerinin alışveriş platformu e-ticaret lideri Avansas, on bir ayın sultanı özel Ramazan kolilerini satışa sundu. 12 Nisan’a kadar iftar ve sahur sofralarını renklendirecek koliler hem bireysel hem de kurumsal olarak temin edilebiliyor. Müşterilerinin her ihtiyacını düşünerek kolilerini hazırlayan Avansas tüketicilerine standart, büyük ve mega olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor.

Her bütçeye göre koli seçenekleri

Müşterilerinin iş yeri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Avansas, Ramazan kolilerinde de her bütçeyi düşünüyor. 299 ila 769 TL arasında değişen kolilerde Ramazan ayı boyunca ihtiyaç duyulacak yağdan pirince, undan şekere, çaydan salçaya, makarnadan zeytine kadar birçok gıda yer alıyor. Yerli ve güvenilir markalarla hazırlanan kolilerde; standart koli içeriğinde 11, büyük koli içeriğinde 17, mega koli içeriğinde ise 22 farklı ürün bulunuyor. 2023 yılında farklı Ramazan kolisi seçeneklerinden toplamda 76 binden fazla satış gerçekleştiren Avansas, Ramazan kolilerini müşterilerinin istediği yere göndererek, hayatlarını  kolaylaştırıyor. Hem bireysel hem de kurumsal satış gerçekleştiren Avansas’ın Ramazan kolilerini geçtiğimiz yıl en çok inşaat, sanayi-üretim, lojistik, inşaat, perakende&ticaret, hizmet, hukuk ve e-ticaret sektörleri temin ederken bunların yanı sıra finans, eğitim, tarım&hayvancılık, mimarlık ofisi, sağlık hizmetleri, hukuk vb. sektörler de Ramazan kolilerini temin eden sektörler arasında yer aldı. Avansas bu yıl da Ramazan kolileriyle yerli ve güvenilir markalarından hazırladığı Ramazan kolilerini, sağlam şekilde müşterilerinin istediği adrese göndererek, Ramazan aynın bereketini sofralarımıza taşımayı hedefliyor.

#Avansas #ramazan #ramazankolisi #gıda #avantaj #eticaret

 

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir