Bayramın Baklavası Güllüoğlu’ndan…

Bayramların nostaljik lezzeti baklava, Nejat Güllü’nün özel tarifiyle sofralarınıza geliyor. Enfes Antep fıstığı ve ceviz dolgusuyla taçlanan Güllüoğlu’nun ağzınızda eriyen baklava çeşitleri ile bu bayram daha tatlı geçecek… 

Dünyaya baklava yediren Nejat Güllü’nün Güllüoğlu, en özel baklava çeşitleriyle bu Ramazan Bayramı’nda da evlerinize geliyor. Ustalıkla açılmış yufkası ile damakları şenlendiren Nejat Güllü’nün baklavaları, bayram sofralarında tatlı keyfinize ortak oluyor.

Geleneğin nesiller boyu devam ettiği Güllüoğlu’nda baklava, beş duyuya hitap ediyor. Göze, kulağa, damağa, mideye ve burna ayrı ayrı hitap eden Nejat Gülllü’nün baklavaları, bu Şeker Bayram’ında da dost ziyaretlerinin vazgeçilmez tadı oluyor.

Altın sarısı rengi ile gözleri kamaştıran Nejat Güllü’nün baklavaları, ısırıldığında hamurunun çıtırtısını duyuruyor. Urfa sadeyağının özel aromasının damakta bıraktığı tat ve insanı çeken enfes koku, eşsiz Antep fıstığı ile tamamlanıyor. Başta fıstıklı ve cevizli olmak üzere en çok tercih edilen lezzetler arasında yer alan Nejat Güllü’nün baklavaları geleneksel çeşitlerin yanı sıra hurmalı, vişneli, kestaneli ve diyet alternatifleriyle de hafif lezzet arayanlar için tek adres oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir