Dardenia, menüsüne 3 yeni lezzet kattı!

Geleneksel Türk balık ekmek lezzetini modern yorumuyla tüketici beğenisine sunan Türkiye’nin ilk ve tek  balık-ekmek  zinciri  dardenia, menüsüne eklediği 3 yeni lezzetle balık aşkını tutkuya dönüştürüyor. Orkinos Şiş Izgara, Orkinos Şiş Salata ve Light Wrap Somon ile daha da zenginleşen dardenia menüsü Erenköy ve Maslak mağazalarında lezzetseverleri bekliyor.

dardenia Orkinos Şiş; Dardenia’nın özel ekmeği ve patates kızartması eşliğinde ya da hafif yemeyi tercih edenler için salata ile birlikte iki farklı seçenek olarak sunuluyor.

Menünün masum lezzeti dardenia Light Wrap Somon ise, mini salata eşliğinde servis ediliyor. Bu lezzet, yazın sağlığına ve kilosuna dikkat eden ama lezzetten de vazgeçmeyenlerin favorisi olmaya aday.

Doğal ortamında yetişen en lezzetli balıkları tamamen katkısız ve taze bir şekilde balıkseverlere sunan; hafif salatalardan çıtır atıştırmalıklara, sushiden makarnaya uzanan lezzetlerle her damak tadına hitap eden dardenia, taptaze ve çok lezzetli balıkları, yumuşacık ekmekleri, eğlenceli sunumu ve orijinal pişirme teknikleri ile doyurucu ve pratik lezzete ulaşmanın en kısa ve sağlıklı yolu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir