Carlotta’nın yenilenen menüsünde yok yok

İstanbul Doors Group’un şehir hayatına kaliteli ve hızlı yemek anlayışını getirdiği markası Carlotta Café & Deli, yenilenen menüsüyle bu kış da sağlıklı ve lezzetli yemek alternatifleri sunmaya devam ediyor.

İstanbul Doors Group, şehir hayatındaki taze, hızlı ve kaliteli yiyecek ihtiyacınıza Carlotta Café & Deli ile lezzetli çözümler sunmaya devam ediyor. İstanbul Doors Group’un zincir markası Carlotta, müşteri odaklı servisi, sıcak ortamı ve orijinal formatıyla, günün her saati için lezzetli ve hızlı alternatifler sunuyor. İstanbul’un farklı noktalarındaki 3 şubesinde bulabileceğiniz Carlotta’nın bu farklı ve sağlıklı lezzetleri, dilerseniz siz evinizde ya da iş yerinizdeyken hızlı bir servisle ayağınıza kadar geliyor.

CARLOTTA PRATİK LEZZETLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR

İlk şubesi İstanbul iş hayatınının kalbinin attığı Maslak’ta açıldıktan sonra kısa zamanda Akmerkez ve Buyaka şubeleriyle büyüyen, yakında şehrin dört bir yanında güzel ve kaliteli yemek isteyenlerle buluşacak olan Carlotta’nın yenilenen menüsü, hem öğlen aralarında hem de mesai bitiminde pratik ve lezzetli alternatifler sunmaya devam ediyor. Café ve delicatessen konseptlerinin orijinal bir karışımı olan Carlotta’nın zengin, lezzetli ve sürekli yenilenen menüsünde; ev yapımı sandviçler, çorbalar, sıcak yemekler, wrapler, salatalar ve tatlıların yanı sıra zengin kahve ve soğuk içecek seçenekleri bulunuyor.

CARLOTTA ‘TOPLANTI PEKETİ’YLE OFİSTE YEMEK YEMENİN TADINI ÇIKARIN!

Carlotta’nın menüsünde yer alan ve büyük ilgi gören ‘günün sıcak yemeği’ alternatifleri ise kendini günün her saatinde evinde gibi hissetmek isteyen çalışanların favorisi olmaya devam ediyor. Etli nohutlu güveçten, kök sebzeli et soteye kadar pekçok sıcak yemek seçeneği Carlotta’da ev yemeğini özleyenleri bekliyor. Carlotta’nın artık her 2 ayda bir yenilenecek ve farklı lezzetler eklenecek yeni menüsünde çörekler/börekler, çorbalar, sıcaklar, Carlotta fit, sandviçler, salatalar, paketli ürünler ve tatlı seçenekleri yer alıyor. Ayrıca ayrı bir menü olarak sunulan ‘Carlotta Toplantı Paketi’, benzersiz lezzetleri iş yoğunluğu yüzünden yemek saatini ofiste geçirmek zorunda kalan çalışanların ayağına getiriyor. Carlotta Toplantı Paketi’nde yer alan çörek, salata, sandviç ve tatlı alternatifleriyle ofiste yemek yemenin zevki, bambaşka bir anlam kazanıyor.

Sağlıklı ve leziz yemek seçeneklerinin yanı sıra sıcak bir atmosfer de sunan Carlotta, sürekli yenilenen menüsüyle size tatlı sürprizler yaşatıyor. Hem sevdiğimiz yemek seçeneklerini, hem de yepyeni lezzetleri değişik sunumlarla ve kaliteli, lezzetli ve ulaşılabilir yemek anlayışıyla sunan Carlotta, çalışanları ve yemek için az vakti olanları ‘Bugün ne yesem?’ derdinden kurtarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir