PINSKY Bodrum’da yaz, deniz, lezzet ve dans…

Vogue Hotel Supreme Bodrum bünyesinde 21 Haziran’da kapılarını açan PINSKY Beach Lounge & Restaurant, “özenilmiş salaş” konseptiyle şimdiden Bodrum müdavimlerinin gözdesi oldu…Sofistike konfor, kaliteli müzik, dünya mutfağından seçkin tatlar ve eşsiz servis hizmetiyle PINSKY Beach Lounge & Restaurant, 21 Haziran itibariyle yaz sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Rusya’nın yeme içme sektöründeki öncülerinden Anton Pinskiy’nin bilgi birikimini, Can Avcı’nın girişimci ruhuyla buluşturan mekan, özenilmiş̧ salaşlık konseptiyle misafirlerini karşılıyor. ‘Türkiye’nin Rivierası’ olarak bilinen Bodrum’u; Asya ve Akdeniz mutfağının lezzet anlayışı ile yeniden deneyimleyecek olan mekanın konuklarını yaz sezonu boyunca sürprizlerle dolu bir program bekliyor.

Torba’nın en güzel koylarından birinde konumlanan PINSKY ziyaretçilerine güneşin doğumundan batımına mükemmel bir yaz günü vaat ediyor. Ege ruhundan beslenen mekan, rahat ve şık havası ile misafirlerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Her gün 10.00 – 00.00 saatleri arasında; Vogue Hotel Supreme Bodrum içindeki özel plajında tüm günü geçirmek için ideal bir adres. Tüm sezon boyunca, eğlencenin ve müziğin ön planda olduğu mekan, yerli ve yabancı DJ performanslarına ev sahipliği yapacak.

Akdeniz ve Asya lezzetleriyle ağırlıyor

Akdeniz ve Asya mutfağından oluşan iddialı menüsü ile misafirlerine gastronomik bir deneyim sunan mekan; kuşkonmazlı avokado ezmeli somonu, patates ve parmesanlı ıstakozu ve “Pinsky Özel Rulosu” olarak bilinen çilekli sushisi ile deniz gastronomisine iddialı bir imza atıyor. Moskova’da eğitim almış mixologistleri ile farklı tatları bir araya getirerek sürpriz lezzetler ortaya çıkaran mekanın; tütsülenmiş̧ viski, karamel, biberiye ve altın tozundan oluşan “Bodrum” isimli imza kokteyli ise bu sürprizlerin en iddialısı olarak misafirlerini bekliyor.

#VogueHotelSupremeBodrum #PINSKYBeachLoungeRestaurant #bodrum #yenimekan #özenilmişsalaş #yenirestoran #antonpinsky #canavcı #restaurant #yeni #newplace

. .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir