Zuchex, 33. kez Horeca’ya ilham olacak

“İlk Gören Sen Ol” mottosuyla 14 – 17 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, Horeca sektörünün ihtiyaç duyduğu mutfak ürünleri, masa üstü sunum ve servis ekipmanlarıyla profesyonellere 33. kez ilham olacak.


Tarsus Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği), İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) ve KOSGEB destekleriyle bu yıl 33.’sü yapılacak Zuchex’e, yurt içi ve yurt dışından 1.200’ün üzerinde marka katılacak. Horeca sektörüne yönelik ürünler sunan firmaların da yer aldığı fuarda, başta otel genel müdürleri ve satın almacıları olmak üzere tüm sektör profesyonelleri, otel, restoran ve kafe gibi tesislerin ihtiyacı olan ürünleri fuarda uygun maliyetlerle tedarik edebilecek.

45 bin profesyoneli ağırlayacak

Alanında dünyanın en büyük ikinci uluslararası ticaret fuarı olan Zuchex’in eylül ayındaki 33. buluşmasına Horeca satın almacıların yanı sıra dünyanın dört bir tarafından 45 bin profesyonelin gelmesi bekleniyor. Tüyap Beylikdüzü’nde toplam 100 bin metrekare alanda gerçekleşecek fuarda katılımcı markalar, “Sofra ve Mutfak Eşyaları, Pişirme Ekipmanları, Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları, Ev Gereçleri, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde ilham verici tasarımlarını ve sezonun en yeni koleksiyonlarını bir arada sergileyecek.

#İlkGörenSenOl #UluslararasıeEvveMutfakEşyalarıFuarı #Zuchex #horeca #evdışıtüketim #edt #fuar #tüyapfuarmerkezi #şef #mutfak #gastronomi #softaüstüürünler

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir