Best Western Şile Gardens Hotel’de Havuz Keyfi Başladı!

Şile’nin en lüks oteli Best Western Şile Gardens, benzersiz denizi ve temiz orman havasıyla yazı karşılıyor. İstanbul’un ikinci büyük havuzuna sahip olan Best Western Şile Gardens, şehir merkezine sadece 40 dakika uzaklıkta, kentin yoğun ve stresli temposundan uzaklaşmak isteyenlere güneşin ve doğanın keyfini sunuyor.

Sizleri Marmara ve Karadeniz’in eşsiz doğasıyla buluşturan Best Western Şile Gardens, her adımda konfor ve rahatlık sunan özgün mimarisiyle, yazın ilk günlerinde havuz keyfini ziyaretçilerine sunuyor.

Havuz, deniz veya dağ manzarasıyla farklı konaklama alternatifleri bulunan Best Western Şile Gardens, havuz kenarında çocuklu aileler için özel olarak düşünülmüş fonksiyonel havuz odaları (kabanalar) ile ebeveynlerin yaşamını kolaylaştırıp, havuz keyfine konfor ve rahatlık katıyor. Toplamda 12 adet odadan oluşan kabanalar oteldeki diğer superior odalar ile aynı ücrette hizmete sunuluyor. Havuzun hemen etrafında, önlerinde bahçe masa ve sandalyeleri ile gün içerisinde çocuklarını dinlendirmek isteyen ailelere havuzdan uzaklaşmadan günün tadını çıkarma olanağı sağlıyor.

Yazın gelmesiyle İstanbul’a yakın ama “uzak” olmanın huzurunu misafirlerine hissettiren Best Western Şile Gardens Hotel ayrıca, ünlü manken Adriana Karembeu’nun adını taşıyan sağlık ve bakım merkezi LE SPA Adriana Karembeu’da, rahatlamak ve tazelenmek isteyenlere uzman ekibiyle hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir