Beyrut’u Odeon Tours ile Keşfedin

Beyrut, renkli eğlence hayatı, eşsiz kültür rotaları ve zengin mutfağıyla Ramazan Bayramı tatilinde Odeon Tours’la keşfedilmeyi bekliyor.

Eğlence, lezzet ve kültürün eşsiz sentezi Beyrut’u, bayramda Odeon Tours ile keşfedin. Arap, Roma, Fransız ve Osmanlı kültürlerinin mükemmel karışımı Beyrut, renkli eğlence hayatı, eşsiz kültür rotaları ve zengin mutfağıyla Ramazan Bayramı tatilinde Odeon Tours’la 299 Euro’dan başlayan fiyatlarla keşfedilmeyi bekliyor.

Ünlü Lübnanlı şarkıcı Fairuz, Le Beirut adlı şarkısının bir bölümünde ünlü şehre şöyle sesleniyor: “Seni terk eden delidir ey Beyrut. El üstünde tutulacak şehirsin sen. Benimsin sen ey Beyrut.”

Tarih içinde pek çok uygarlığın izlerini bıraktığı, batı ve doğu dünyasının güzelliklerini bir türlü paylaşamadığı Beyrut, kozmopolit yapısı ve yıllar içinde biriken zenginlikleriyle Ramazan Bayramını renklendirecek. Odeon Tours, 18, 19 ile 20 Ağustos’ta Pegasus ve THY uçuş alternatifleriyle yola çıkıyor ve 4 gün boyunca bu özel şehri keşfetme şansı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir