İtalyan Mua’ Gelatieri d’Italia, Cihangir’de

İtalya’nın ünlü dondurma markası MUA’ Gelatieri d’Italia, İstanbul’un farklı noktalarında açtığı şubelerine bir yenisini daha ekledi. Mevsim meyvelerinden hazırladığı dondurmalarıyla lezzeti şölene dönüştüren MUA Gelatieri d’ltalia, şimdi de Cihangir’de dondurma severlerle buluşuyor!

Aşk ve tutkuyu dondurmada birleştiren MUA’ Gelatieri d’Italia’nın Cihangir’de açtığı yeni şubesi bir yıl içinde açılan üçüncü şube olma özelliği taşıyor. Doğal meyvelerle hazırladığı dondurmalarının eşsiz tadıyla kendine hayran bırakan MUA’ Gelatieri d’Italia’nın iç tasarımında ahşap ve cam gibi malzemeler ön plana çıkıyor. Mekanda fuşya rengi ve beyazın uyumu göze çarparken mutluluk ve eğlence bir arada sunuluyor. Cihangir’de 35 metrekarelik alanda hizmet veren MUA’ Gelatieri d’Italia’nın dekorasyonunu ise Mitaş şirketi üstlendi.

Yıl boyu üretilen limon veya çikolata gibi dondurma çeşitlerinin yanı sıra ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinin sezon meyvelerine göre özel dondurma çeşitleri üretiliyor. Taze meyve seçmek için gereken tüm zaman ayrılarak yalnızca doğru olgunluk seviyesindeki iyi meyveler alınıyor. Dondurmalar Floransalı dondurma ustalarının geleneklerine göre hazırlanıyor ve dükkanda kapalı kaplar içinde saklanıyor. Böylelikle doğal dondurma maksimum hijyen seviyesinde ve doğru şartlarda saklanmış oluyor.
Yaz mevsiminin yeni tatlarından şeftali, kavun ve karpuz MUA’ Gelatieri d’Italia’nın mevsimsel çeşitleri arasında yerini alıyor. Tüm bu lezzetleri birarada sunan Cihangir şubesi her gün sabah 11:00’dan gece 01:00’a kadar açık kalarak gerçek İtalyan dondurması deneyimini doyasıya yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir