BRITA Profesyonel Türkiye Kurumsal Markaların Sularını Arıtıyor

Gastronomi alanında hizmet veren kurumsal markaların şebeke suyunu “Brita Professional” kullanılabilir hale getirerek su tüketiminde ekonomi sağlıyor. Otel, kafe, restoranların mutfaklarına ekstra alınan sulara gerek kalmıyor.  

Su filtreleme sistemleri alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Almanya menşeili “BRITA Profesyonel”, yüksek teknolojiyle geliştirdiği çözümlerle, gastronomi sektöründe faaliyet gösteren otel, kafe ve restoranların mutfaklarında tüketilen suları filtreliyor.

Suyu filtreleyerek hijyen sağlamanın yanında, tat ve görüntüsünü de mükemmel hale getiriyor. Ayrıca, kireçlenmenin neden olduğu geçici su sertliğini de en aza indiriyor.

Suyun içindeki ağır metalleri, klor kokusunu, tadı etkileyen, sudan kaynaklanan kireçlenmeye sebep olan maddeleri yüksek oranda azaltıyor. Soğuk suyu tazeliyor, kaynamış suyla hazırlanan tüm içeceklerin doğal aroma tatlarını koruyor. Çayınızın veya kahvenizin suyunda köpük oluşmuyor. Filtrelenmiş su ile hazırlanan içecekler, gerçek tatları ile tüketiciye sunuluyor. Mutfakta yıkanan tüm yiyecekler, bardağa atılan buz, tabak, bardak, çatal vb. tüm ürünlerin hijyeni “BRITA Profesyonel” ile sağlanmış oluyor.    

PRATİK KULLANIŞLI “KARTUŞ SİSTEMİ”

“BRITA Profesyonel”; çay, kahve, soğuk içecek, kombi fırın ve vending çözümlemelerinin yanında, bulaşık ve temizleme makineleri için arıtılmış su üzerinde çalışan dünyada tek kartuşlu sistem özelliğini taşıyan bir marka.

Su fitre kartuşları; kolay kullanım ve verimliliği nedeniyle her işletmeye fayda sağlıyor. Tüm gastronomi gereksinimlere cevap verecek bir ürün yelpazesi sunuyor.  Pratik kullanılan kartuşlar, kolay kullanımı sayesinde her işletmenin hayatını kolaylaştırıyor.

TÜV SÜD Holding AG, tüm su filtreleme sistemleri yanında, düzenli olarak orjinal “BRITA Profesyonel” ürünlerinde filtre kartuşunu inceleyip, mükemmel yiyecek kalitesini onaylıyor. “BRITA Profesyonel” dünyanın dört bir yanında bulunan tanınmış laboratuvarlar ve enstitüler tarafından düzenli olarak gözlemleniyor.

İŞLETMELERDE DAHA UZUN ÖMÜRLÜ EKİPMANLAR

Kireç; makinelerde tabaka oluşturup makinenin ömrünü kısaltır ve ısı verimliliğini düşürdüğü için daha fazla enerji sarfiyatına sebep olur. “BRITA Profesyonel”, işletmede kullanılan su bağlantılı çay ve kahve makinesi, kombi fırın, bulaşık makinesi gibi ekipmanları kirece karşı korur. Enerji tasarrufu sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir