CANCAN’dan profesyonel mutfaklara yepyeni marka: GLANZ

CANCAN’ın köklü 65 yıllık deneyimi ve mutfak ekipmanları alanındaki birikimiyle 2023 yılında kuruluşunu gerçekleştiren GLANZ, mutfaklarda estetik, kalite ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Hem profesyonel şeflere hem de ev kullanıcılarına hitap eden estetik tasarımları ve üstün performansıyla öne çıkan mutfak ekipmanları üreticisi, mutfak deneyimini bir üst seviyeye taşıma misyonuyla ilerliyor.


Öncü ürünü, kruvasan bıçakları

Öncü ürünü kruvasan bıçaklarıyla dikkat çeken markanın bu özel bıçakları, patentli diş yapısına sahiptir ve gıdayla temasa uygun, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiştir. Diş yapısının tasarımı ve patenti, tamamen AR-GE çalışmalarına ve GLANZ markasının özgün vizyonuna aittir. Bıçağın ayrı bir öne çıkan noktası ise, kendi tasarımımız olan ergonomik sapıdır. GLANZ kruvasan bıçağı, özellikle kruvasan olmak üzere tüm ekmek çeşitlerini kolaylıkla kesmeye yönelik özel bir diş yapısına sahiptir. Kruvasan sandviçlerinde sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan parçalanma problemine yönelik geliştirilen bıçak, aynı zamanda tüm ekmek çeşitlerini GLANZ kalitesiyle parçalamadan kesme imkanı sunar.

Yüksek performanslı, uzun ömürlü

GLANZ ekmek bıçağı, sadece profesyonel şefler için değil, aynı zamanda ev mutfakları için de uygun olan, yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir mutfak aracıdır. 2023 yılında piyasaya sürülen bu ürün, hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş bir pazarda beğeni toplamıştır. Endüstriyel mutfak ekipmanları bayilerimizde ve online satış kanallarıyla birçok noktadan temin edilebilen GLANZ ekmek bıçağı, kullanıcı geri bildirimleri ile de olumlu bir izlenim bırakmıştır.

Ürün yelpazesini genişletecek

Ürün portföyündeki tüm ürünler için AR-GE çalışmalarını hız kesmeden sürdüren GLANZ, önümüzdeki yıl içinde GLANZ markası adı altında birçok profesyonel mutfak ürünü ile müşterilerine ulaşmaya devam edecek. Kalite ve inovasyon odaklı yaklaşımıyla kullanıcılarına mutfak deneyimlerini daha keyifli hale getirecek yeni çözümler sunmaya kararlı olan marka, bu süreçte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, mutfak deneyimini bir adım daha ileriye taşımak için çalışmalarını doludizgin sürdürecek.

#cancan #glanz #bıçak #yeni #marka #horeca #bıçak #kruvasanbıçağı #kruvasan #gastronomi #tedarik #otel #restoran #kafe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir