Celestyal Cruises, yeni gemisini Atina’da tanıttı

Celestyal Cruises’un yeni gemisi, Journey Atina’daki lansmanla tanıtıldı. 149’u balkonlu 630 kamarası, 7 seçkin restoranı, 8 bar&lounge’u, devasa güneşlenme terasları ve sağlıklı yaşam alanları ile seyahatseverlerin kalbini fethetmeye hazırlanan Journey’nin; ilk rotası Türkiye olacak.Celestyal Cruises’un yeni gemisi Atina’da bir lansman toplantısıyla tanıtıldı. Kapsamlı bir teknik bakım ve yenilemeye alınan Journey; yatırımı 20 milyon Euro’yu bulan renovasyonun ardından Eylül ayında denize inerek Celestyal Crystal’in tur programını devralacak. Celestyal’in en yeni gemisi Journey; ilk misafirlerini 2 Eylül’de kabul ederek 7 gecelik Idyllic Aegean Turu’nu gerçekleştirecek. Celestyal Journey, ‘seyahat’ anlamına gelen adından da aldığı ilhamla özgür ruhu, macerayı, keşif ve ilerlemeyi sembolize ediyor. Celestyal Journey, çok sayıda birinci sınıf kamarasının yanı sıra ferah, lüks, konforlu geniş alanları ile öne çıkıyor. 1.260 misafir kapasiteli orta büyüklükteki geminin 630 kabini bulunuyor, 149’u ise balkonlu. Bu rakam, Celestyal’in diğer gemisindeki balkonlu kabin sayısının üç katı. Bu kabinlerin 120’si Junior Süit, 28’i Grand Süit ve biri ise geniş Penthouse Konsept Süit. Gemideki kabinlerin yüzde 80’i dış kabinden oluşuyor.

7 benzersiz restorana sahip

Celestyal Journey, zengin yeme içme seçenekleri ve restoranlarıyla da hayli iddialı! Akdeniz’den Avrupa ve Asya yemeklerine kadar geniş bir yelpazede, seçkin menülerle damaklara hitap eden temalı 7 benzersiz restoranda konuklarını ağırlayacak. Yeme içme sanatının incelikleriyle icra edileceği gemide bir yenilik bir yemek pişirme gösteri alanının bulunması. Özel günleri kutlamak veya özel grup etkinliklerini burada düzenlemek mümkün olacak. Seçkin ve temalı buluşmaların adresi ise Chef’s Table olacak. Misafirler, günün her saatinde canlı olan; her biri kendine özgü konsepti bulunan 8 bar lounge’da Celestyal’in imza kokteyllerini deneyebilecek.

Deniz manzaralı büyük, kapsamlı bir SPA, fitness ve sağlıklı yaşam alanı ile iki adet tam donanımlı konferans salonu ve sinema ile tamamlanan çok amaçlı bir amfitiyatro, Celestyal Journey’nin toplantı ve etkinlikler için de tercih edilebilmesini sağlayacak.

Eşsiz balkonlu süit’ler ve ve konsiyerj hizmeti

Celestyal Journey, daha çok ışık ve ferahlık hissi oluşturan açık güverte alanlarına sahip olacak. İki havuzlu ve iki jakuzili geniş güneşlenme terasları, eşsiz bir manzara ve denizle bağlantı sağlarken; tenha ve sakin bir açık alan arayanlar için Beach Club, Grand Suite ve Junior Suite misafirlerinin özel kullanımı için oluşturulacak. Grand Suites’te rezervasyon yapan konuklar, Celestyal’in öncelikli check-in kontuarına, hızlı binişe ve bavul açma yardımı da dahil olmak üzere ekspres bagaj teslim hizmetlerini içeren Konsiyerj hizmetinden yararlanacak. Grand Suite konuklarına özel bu talepleri düzenlemek amacıyla Poseidon Lounge’da özel bir Celestyal Cruises Konsiyerji kurulacak.

#celestyalcruises #celestyaljourney #journey #yenigemi #turizm #seyahat #tatil #cruise #kruvaziyerturizmi #2023

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir