Seramiksan ISH Frankfurt’ta sürdürülebilir banyo çözümlerini tanıttı

Seramik sektörünün global oyuncularının 2 yılda bir en yeni ürünlerini sergilediği ISH Frankfurt Fuarı, 13-17 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirildi. “Sürdürülebilir bir gelecek için çözümler” mottosuyla düzenlenen fuarda, üretimde %0 atık ürün ve %0 atık su politikası benimseyen Seramiksan da en yeni ürünlerini tanıttı.


İklim değişikliğinin her geçen gün etkisinin artırmasıyla birlikte sürdürülebilir üretime odaklanan endüstrilerin başında yer alan seramik sektörünün globaldeki önemli oyuncuları, 13-17 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen ISH Frankfurt Fuarı’nda bir araya geldi. Bu yıl “Sürdürülebilir bir gelecek için çözümler” mottosuyla düzenlenen fuarda, Seramiksan da en yeni ve çevre dostu vitrifiye ürünleriyle yer aldı.

Seramiksan Direktörü Süreyya Çağlar: “Globaldeki yüzlerce markanın ürünlerini görücüye çıkardığı bu fuarlar sayesinde, hem yurt dışındaki marka bilinirliğimizi artırıyor hem de Türk seramik sektörünün gücünü ve kalitesini kanıtlıyoruz. 2015 yılından itibaren düzenli olarak katılım sağladığımız ISH Frankfurt Fuarı’nda da %0 atık ürün ve %0 atık su politikasıyla ürettiğimiz en yeni ve çevre dostu vitrifiye ürünlerimizi sergiledik. Ziyaretçilerimizi şeffaflık ilkesiyle dizayn ettiğimiz 200 metrekarelik standımızda ağırladık. ISH, başta Avrupa olmak üzere, 60’tan fazla ülkeye yaptığımız ihracatın hacmini büyütmemizde önümüzü açan, sektörümüzün en önemli uluslararası etkinliklerinden biri.”

Çevre dostu vitrifiye ürünleriyle su tasarrufu sağlıyor

Seramiksan’ın fuarda sergilediği ürünler arasında, Seramiksan Hygiene yüzey teknolojisine sahip 2,5- 4,5 litre suyla temizlik, hijyen ve tasarrufu bir arada sunan vitrifiye serileri öne çıktı. Bunun yanı sıra 24 saat kullanılmadığında kendi kendine hijyen sifonu yapan, 0,8 litre su tüketimi ile tasarruf sağlayan HILL Akıllı pisuvarda sürdürülebilirliği kendine özgü zarif tasarım çizgileriyle buluşturuyor. Asma klozet ve bide çeşitliliğiyle birbirini tamamlayan HILL serisine yeni eklenen kanalsız HILL Rim-out klozet gövdeye entegre taharet musluğu, sıcak ve soğuk su bağlantısıyla banyolarda konforlu bir deneyim sunuyor. Aura Koleksiyonuna yeni eklenen Form ve Sole tezgâh üstü lavabolar ise sade tasarımı ve geniş haznesiyle banyolarda konforlu ve işlevsel kullanım alanları sunmayı vadediyor.

Banyolarda neoklasik esintilerle yeni bir tasarım anlayışı

Doğanın canlılığını 8 farklı renk seçeneğiyle Aura lavabo koleksiyonuna taşıyan Seramiksan, Satürn lavabo serisine yeni eklediği Rim-out asma klozet ve bidelerle kullanıcılara konforlu banyolar yaratma olanağı tanıyor. Banyo mobilyalarıyla uyumlu etajerli lavabo ve klozetin yer aldığı Victorian serisi de banyolara neoklasik dönemin izlerini taşıyor.

#seramiksan #isffrankfurtfuarı #sürdürülebilirbirgelecekiçinçözümler #vitrifiye #satürnlavaboserisi #çevredostu #tasarruf #süreyyaçağlar #iklimdeğişikliği #sıfıratık #aurokoleksiyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir