Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Ödül Yağdı

Condé Nast Traveller Rusya’nın ilk Okur Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Yabancı Şehir Oteli” ve Fodor’un “En İyi 100 Otel Ödülü”, otelin yeni ödülleri oldu.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul her yıl birbirinden prestijli dergilerin okurları ve editörleri tarafından dünyanın en iyi otellerinden biri olarak seçiliyor. Otel, 2012’de, birbiri ardına aldığı ödüllerle rekora doğru giderken iki yeni ödül sahibi daha oldu.

Ödüller ABD ve Rusya’dan

Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveller Rusya’nın bu yıl ilk defa düzenlediği  “Okur Seyahat Ödülleri”nde Rus okurlar, oteli, “En İyi Yabancı Şehir Oteli” kategorisinde ilk 5’e soktu. Okurlar, geçtiğimiz 12 ay boyunca ziyaret ettikleri yerleri 23 Ağustos’tan 12 Kasım’a dek bizzat oylayarak Çırağan Palace Kempinsi İstanbul’un servis mükemmeliyetini birinci elden tasdiklemiş oldular.

Diğer ödül is Amerika Birleşik Devletleri’nden; seyahat rehberlerinin önde gelen markalarından Fodor’s, Çırağan Palace Kempnski Istanbul’u, “Asil Şecere” kategorisinde 2012 Fodor’un En İyi 100 Otel Ödülü’ne layık gördü. Dünyanın dört bir yanındaki Fodor editör ve katkıda bulunan editörleri Çırağan Palace Kempinski İstanbul’u 4,000 aday arasından, stili, mükemmel servisi ve misafirlerine sunduğu eşsiz deneyimi için seçti.

700 Kişilik Ekibin Zaferi

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Genel Müdürü Ralph Radtke, “2012, her yıl aldığımız ödüllerin sayısının normalden de çok olduğu bir yıl geçirdik. Misafir memnuniyetini artırmak ve misafirlerimize unutulmaz bir deneyim yaşatmak için 700 kişilik bir ekip olarak daima çalışıyoruz.  Misafirlerimizin bunu takdir etmesi bizi çok mutlu ediyor”, dedi.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un 2012’de aldığı ödüller ve girdiği listeler arasında Travel + Leisure’un “Dünyanın En İyi 500 Oteli”; Condé Nast Traveler Amerika’nın “2012 Altın Listesi”; Condé Nast Traveler Amerika’nın “Okur Seyahat Ödülleri”nde genel sıralamada “Dünyanın En İyi 100 Oteli” ve Doğu Avrupa Otelleri kategorisinin “En İyi Otelleri” ödülleri ile Condé Nast Traveller İngiltere’nin Okur Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Denizaşırı İş Oteli” ödülü bulunuyor. 

Dünyada Kempinski Otelleri

1897’de kurulan Kempinski Otelleri Avrupa’nın en köklü lüks otel gruplarından biri. Kempinski’nin kusursuz, kişiye özel servis ve mükemmel konuk ağırlama zengin mirası,  mülklerinin ayrıcalıklılığı ve özgünlüğüyle tamamlanıyor.

Bugün 32 ülkede 74 beş yıldızlı otelden oluşan bir portföye sahip Kempinski, portföyüne  Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da yeni mülkler eklemeye devam ediyor. Her mülk, kendi mirasını gözden kaybetmeden Kempinski markasının gücünü ve başarısını yansıtıyor.

Kempinski portföyü tarihi simgesel mülklerden, ödüllü, stil sahibi şehir otellerinden, olağanüstü kıyı otellerinden ve prestijli rezidasnlardan oluşuyor. Her bir otel misafirlerinin Kempinski markasından bekleyegeldikleri kaliteyi barındırırken kendi lokasyonun kültürel geleneklerini de kucaklıyor. Global Hotel Alliance’ın (GHA) kurucu üyelerinden olan Kempinski, dünyanın en büyük bağımsız otel ittifakıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir