Çocuklarınıza En Güzel Yaz Hediyesi: Aile Boyu Batı Amerika Turu!

Gazella Tur, Amerika’nın en eğlenceli ve 7’den 70’e herkesin hayallerini süsleyen üç şehrini aynı anda görme fırsatını sağlıyor. Yaz aylarında yapılabilecek sınırsız aktiviteleriyle film setlerine konu olan bu üç şehir, hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok rüya gibi bir tatil vaat ediyor. 22–30 Haziran tarihleri arasında Gazella Tur tarafından düzenlenen gezide yetişkinler ve çocuklar için her şey düşünüldü.

Los Angeles’ta bir film seti

Sokaklarında dolaşırken her an bir dünya yıldızına rastlayabileceğiniz Los Angeles’ın en popüler yerleri olan Universal Stüdyoları ve Disneyland’ı ziyaret ederek, çocukların rüyalarını süsleyen film kahramanlarıyla tanışmalarını sağlayacaksınız. Aynı zamanda Oscar ödüllerinin yapıldığı Kodak Tiyatrosu’nu ve şehrin diğer ilginç yerlerini ziyaret edeceksiniz.

San Diego’da okyanusun keyfi

Meksika sınırında olan San Diego, sahili, restoranları ve her daim sörf yapan insanlarıyla adeta bir cenneti resmini oluşturuyor. Dünyanın en büyük hayvanat bahçesi çocuklar için öğretici ve eğlenceli bir deneyim olurken, geniş plajları da yetişkinlere rüya gibi bir kaçış noktası sağlıyor.

Gezide Gazella farkı

Gazella yenilikçi tur anlayışıyla her daim gezginlerin bir numaralı tercihi oluyor. Her turda kişi sayısı 20’yi geçmiyor ve tur kapsamında ev-havaalanı transferleri sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir