McDonald’s’ın Dünyadaki En iyi Restoran Müdürlerinden Biri Türkiye’den Çıktı

McDonald’s’ın Asya, Pasifik, Ortadoğu, Afrika bölgesindeki 23 ülkeden 8 bin 100 restoran müdürü arasında yapılan değerlendirme ile Engin Ağırgün en başarılı 81 yöneticiden biri oldu.  Ray Kroc Ödülü’nü almaya hak kazanan Ağırgün’e ödülü, 13 Haziran’da Tokyo’daki ödül töreninde verilecek.

McDonald’s’ın Forum İstanbul restoranın müdürü Engin Ağırgün, McDonald’s’ın Asya, Pasifik, Ortadoğu, Afrika’yı içine alan APMEA bölgesindeki 23 ülkenin 8 bin 100 restoran müdürü arasından seçilen 81 müdürden biri oldu.  Üstün performans gösteren tüm restoran müdürleri arasından APMEA bölgesi 2011 yılı Ray Kroc Ödülü’ne aday gösterilen Engin Ağırgün, bölgedeki 23 ülkenin 8 bin 100 restoranı içerisinde bu ödüle layık görülen 81 kişiden biri oldu. Ağırgün ödülünü almak üzere 13 Haziran’da Tokyo’da gerçekleşecek ödül törenine katılacak.

McDonald’s Operasyon Direktörü Ümit Pınar, Engin Ağırgün’ün başarısının tüm McDonald’s sisteminin başarısı olduğunu belirterek şöyle konuştu:  “McDonald’s bütün dünyada taviz vermeden sürdürdüğü ürün ve hizmet standartları ve kalitesi ile daima gurur duyar. Bunu sağlarken en büyük güvencelerinden biri de gelişimlerine büyük bir titizlikle katkıda bulunduğu ve izlediği McDonald’s çalışanlarıdır. Her kademede eğitim, büyük önem taşır. Örneğin bir McDonald’s çalışanı restoran müdürü olana kadar geçen süre içinde minimum 460 saat eğitimden geçer.”

Ümit Pınar “Engin Ağırgün, bizim McDonald’s sisteminde önem verdiğimiz ve desteklediğimiz birçok özelliği uygulamaya geçirmiş başarılı bir arkadaşımız. Bu özellikler arasında her kademedeki restoran çalışanları arasında iyi bir iletişim sağlayarak ekibinin motivasyonunu yüksek tutmak, restoranın bulunduğu çevre ile  iyi ilişkiler kurmak, restoranının satış ve karlılığını destekleyen çeşitli proje ve etkinlikleri hayata geçirmeyi sayabiliriz.  Engin Ağırgün bu başarılı uygulamalarını diğer restoranlarla da paylaşarak iyi bir liderlik ve ekip ruhu örneği de sergiledi. Kendisinin APMEA bölgesindeki en iyi 81 restoran müdüründen biri olması McDonald’s’ın Türkiye’deki organziasyonu için büyük bir gurur kaynağıdır” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir