Croatia Airlines yeni sezonluk rotasını tanıttı

Croatia Airlines, Hırvatistan Ulusal Turizm Kurulu, Split Turizm Kurulu ve Split-Dalmaçya Bölge Turizm Kurulu dün İstanbul’da Türk iş dünyası (B2B) gazetecileri ve seyahat acentelerine ortak bir tanıtım toplantısı düzenledi.

Croatia Airlines, Hırvatistan’ın bayrak taşıyıcısının Dalmaçya’nın en büyük turizm merkezi ile Türkiye’nin en büyük şehrini doğrudan birbirine bağlayacağı Split’ten İstanbul’a yeni sezonluk rotasını tanıttı.

İstanbul’a doğrudan uçuş planlıyor

Croatia Airlines, bu yılın ekim ayı ortasına kadar Split-İstanbul hattında salı, perşembe ve cumartesi günleri olmak üzere haftada üç kez doğrudan uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu sayede Croatia Airlines, Split ile uluslararası destinasyonlar arasında daha da iyi hava bağlantıları sağlayabilecek. Split-İstanbul hattındaki uçuşlar için dönüş uçak biletleri 179 Euro’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir. Bu yılın yaz sezonunda Croatia Airlines, Split Havalimanı’nı 21 uluslararası destinasyona veya 22 havalimanına (Amsterdam, Atina, Viyana, Berlin, Bükreş, Dublin, Düsseldorf, Frankfurt, İstanbul, Kopenhag, Londra Gatwick, Londra Heathrow, Lyon, Milano, Münih, Oslo, Paris, Prag, Roma, Üsküp, Stockholm ve Zürih) bağlayacak.

50 uluslararası rotada uçuş gerçekleştirecek

Önümüzdeki turizm sezonunda Croatia Airlines, 50 uluslararası rotada uçuş gerçekleştirerek Hırvatistan’ı 28 uluslararası varış noktasına veya 29 Avrupa havalimanına bağlamayı planlıyor. Daha spesifik olarak, Hırvatistan Havayolları 17.200’den fazla uçuş gerçekleştirmeyi ve 2.000.000’dan fazla koltuk sunmayı planlıyor.

#croatiaairlines #split #istanbul #hırvatistan #seyahat #havayolu #tatil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir