Turizm sektörüne yeni oyuncu: Atlas International

Turizm sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıkan Atlas International, B2B seyahat acentelerine tur operatörü hizmeti vermek üzere faaliyetlerini başlattı.

 Turizm sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıkan Atlas International kuruluşunu tamamlayarak faaliyetlerine başladı. Tur operatörü kimliğiyle başta B2C seyahat acenteleri olmak üzere sektör profesyonellerine hizmet verecek olan Atlas International, DMC sektöründe de önde gelen markalar arasında olmayı hedefliyor. Şirket, ayrıca küresel iş birlikleri ile alanını genişletip ülke turizmine katma değer sağlamayı planlıyor.

B2B seyahat acentelerine tur operatörü olarak hizmet verecek

B2B seyahat acentelerine tur operatörü olarak hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Atlas International Kurucu Ortak ve Genel Müdürü Şahin Ülgen, “Bu yolculukta her ne kadar sektörün yeni markası olsak da büyük bir deneyim ve heyecanla yola çıkıyoruz. Dünyanın pek çok noktasından operasyonlar yaparak bölgesel hizmet ağları oluşturacağız. Bilgili, tecrübeli ve güçlü bir ekip kurarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Özellikle outgoing ve incoming turizminde pazarın en iddialı çözüm ortağı olacağız. Partnerlerimize birçok destinasyonda uçaklı, uçaksız özel paketler sunmaya başladık. Atlas International her zaman doğru ürün, doğru fiyat yaklaşımıyla servis sağlayacak. Mitolojideki Atlas’ın dünyayı sırtında taşımasının verdiği görev bilinci gibi Atlas International da turizm sektöründe ciddiyet, disiplin ve büyük bir güçle paydaşlarına kaliteli hizmet sağlayacak” dedi.

#atlasinternational #turizm #acente #b2c #turoperatörü #dmc

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir