Dedeman, Olimpos oteliyle Antalya’ya geri döndü

Dedeman Olympos Health Resort, 17-18 Mayıs’ta gerçekleştirilen görkemli açılış etkinliği ile kapılarını açarak, 2024 yaz sezonuna iddialı bir giriş yaptı. Yerli otel zinciri tarafından işletilecek olan resort otel, 10 farklı tipte 202 oda, 800 yatak kapasitesine sahip.

Dedeman Hotels & Resorts International, “Herkesin Dedeman”ı olma vizyonu ile aralıksız sunduğu hizmet kalitesini, 11 yıl aradan sonra yeniden Antalya’ya taşıdı. Antalya’nın doğası, tarihi ve huzur dolu atmosferiyle dikkat çeken bölgesi Olimpos’ta yer alan Dedeman Olympos Health Resort, 17-18 Mayıs’ta gerçekleştirilen görkemli açılış etkinliği ile kapılarını açarak, 2024 yaz sezonuna iddialı bir giriş yaptı. Dedeman’ın deniz ve güneş odaklı tatil odağındaki gücünü bir kez daha ortaya koyacak olan Dedeman Olympos Health Resort; Antalya Kemer-Kumluca mevkiinde, Olympos Antik Kenti’ne 7, Kemer şehir merkezine 40, Antalya şehir merkezine 87 ve Antalya Havalimanı’na 99 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Pavilyon konsepti ile sıra dışı bir tatil atmosferi sunan Dedeman Olympos Health Resort, 40 bin metrekarelik geniş alana yayılan spor ve eğlence merkezi, minik misafirleri ağırlayacak Oly Kids Club’ın yanı sıra bünyesinde yer alan kliniğinde çeşitli sağlık hizmetleri de verecek.

Resort turizminin kapsamını genişletiyor

Değişik büyüklükteki geniş süit odaları ve villa seçenekleriyle farklı konaklama beklentilerine yanıt veren otel, sağlık hizmetlerini de içine alan çok yönlü bir konsept sunarak, yurt içi ve yurt dışından misafirlerine Dedeman misafirperverliğini yaşatıyor. Resort turizmine eğlence ve sağlık odaklı yeni bir yaklaşım kazandıran Dedeman Olympos Health Resort; villa seçenekleri dahil 10 farklı tipte 202 oda, 800 yatak kapasitesine sahip. 3’ü alakart olmak üzere 4 restoranı, 24 saat hizmet veren Myra Lounge’ı, Lymra Pool Bar, Colosseum Bar, Simena Snack Bar’ı, Solyma Corner alanları bulunduran tesis; Türk hamamı, saunası ve SPA merkezi ile misafirlerinin tüm beklentilerine hitap eden bir tatil deneyimi sunuyor.

#DedemanHotelsResortsInternational #HerkesinDedemanı #Antalya #Olimpos #DedemanOlymposHealthResort #turizm #yatırım #otel #resortotel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir