Özel davetlerde manzarasıyla nefes kesecek mekan: Jin Terrace

Lazzoni Hotel’in teras katında yer alan Jin Terrace, eşsiz Haliç manzarasında nefes aldırırken, davetlerin de favori lezzet durağı olarak öne çıkıyor.

Lazzoni Hotel’in teras katında konumlanan Jin Terrace, günün her saatinde lezzetli yemekleriyle birbirinden özel davetlerin vazgeçilmez mekanları arasında yer alıyor. Kurumsal toplantılardan lansmanlara, ödül gecelerinden doğum günü kutlamalarına kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Jin Terrace, Haliç’in muhteşem manzarasını ayaklar altına seriyor. Mekanın modern mimarisi, özel menüsü ve farklı sunumları ile yaşattığı ambiyansla davetleriniz unutulmazlar arasına giriyor.

Müzik dinletileriyle de güçlü bir alternatif

Özel davetler dışında Jin Terrace; şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden uzakta, jazz ve klasik müzik dinletileriyle her mevsim keyifli vakit geçirebilecek bir alternatif. İstanbul terasları arasında çok özel bir konumda bulunan mekan, misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

#jinterrace #lazzonihotel #terasmekan #roof #teras #nefeskesenterasrestoranları #istanbul #restoran #etkinlikmekanı #davetmekanı #haliç #haliçmanzaralırestoran

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir