Değerli turizmci Ömer Faruk Boyacı vefat etti

TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği, Türk turizminin öncülerinden, önceki dönem TÜROB Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Faruk Boyacı’nın vefatını duyurdu ve başsağlığı diledi.


TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği, Türk turizminin öncülerinden, önceki dönem TÜROB Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Faruk Boyacı’nın vefatını duyurdu. TÜROB’un, kıymetli turizm emekçisi Ömer Faruk Boyacı’nın Vefat duyurusunda şu ifadeler yer aldı:

“Türk turizminin öncülerinden, önceki dönem TÜROB Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Faruk Boyacı vefat etmiştir.

Ömrünü Türk Turizminin gelişmesine adayan, İstanbul ve Tarihi Yarımada’da hayata geçirilen birçok projenin gerçekleşmesini sağlayan, vefalı dostumuz, TÜROB önceki dönem Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyelerinden, Sirkeci Mansion Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk BOYACI’nın geçirdiği kalp krizi sonucunda henüz hayatının baharında vefat ettiğini derin üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumun cenazesi 2 Mayıs 2023 Salı günü (Bugün) Ataköy 5’inci Kısım Camii’nden İkindi Namazını müteakip kaldırılacaktır.

Merhum Ömer Faruk BOYACI vizyonu ile sadece faaliyet gösterdiği Sirkeci bölgesi için değil tüm  turizm sektörüne ilham kaynağı olmuştur. Hayırsever ve mütevazı kişiliği ile tüm camiamızın içten sevgi ve saygısını kazanan merhum Ömer Faruk BOYACI’nın sektörümüzde sivil toplum kuruluşlarının güçlenmesi yönünde yılmadan sürdürdüğü çalışmalar ve bitmeyen enerjisi ile sürekli hayata geçirdiği projelerle ülke turizmine, ekonomisine ve Birliğimiz TÜROB’a katkıları daima minnetle hatırlanacak ve hayırla yad edilecektir.

Merhum dostumuz Ömer Faruk BOYACI’ya Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere Sirkeci Mansion Hotel çalışanları, dostları, akrabaları ile turizm camiasına başsağlığı ve sabır dileriz.

TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu adına

Müberra ERESİN

Başkan”

#ömerfarukboyacı #sirkecimansionhotel #vefat #türob #türkiyeotelcilerbirliği #başsağlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir