Destansı Ülke Hindistan Sizi Bekliyor!

Farklı dil, kültür ve kimliklerin iç içe geçtiği bir ülkede mistik bir tatile ve macera dolu safari turuna hazır mısınız? Gazella Turizm, 20-30 Ekim tarihleri arasında sizi Hindistan’ın büyülü dünyasına çağırıyor.

Eşsiz doğal güzellikleri ve misafirperver halkıyla herkesin beğenisini kazanan Hindistan, sizi de etkisi altına alacak. Burada, Tanrı ve Tanrıçalar için yapılan ayinleri izleyerek huzur bulabilir ve kulaktan kulağa dolaşan efsaneleri dinlerken köklü kültüre hayran kalabilirsiniz.

Değişik kültürlerden insanları tanıma şansı bulacağınız Hindistan’da, dua törenlerine katılarak içsel bir yolculuğa çıkmak, Hint danslarıyla coşup rahatlamak ve macera dolu Safari turuna çıkarak yaşamın tüm doğallığını görmek gibi pek çok seçeneğe sahipsiniz. Taj Mahal ve Amber Kalesi gibi dünyaca ünlü yapıların bulunduğu bu ülke, sükuneti ve eğlenceyi bir arada sunarak size eşsiz bir deneyim vadediyor.

NEDEN HİNDİSTAN?

•Çünkü hayatınız boyunca unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Mesela bir filin sırtında Amber Kalesi’nin kapılarına dayanabilirsiniz!

•Ranthambore Milli Parkı’nda 4×4 araçlarımızla safari yaparken doğal yaşamın içine dalabilir ve vahşi hayvanları yakından görebilirsiniz.

•Şah Cihan’ın doğum sırasında ölen eşi için yaptırdığı Taj Mahal’i gezerken bu büyük aşkı iliklerinizde hissedebilirsiniz.

•Ganj nehrinin kutsal sularında yıkanan ve dua eden yerlileri izleyebilir, Hint kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz.

•Baharat ağırlıklı Hint mutfağını tatma şansı yakalayabilirsiniz.

GAZELLA FARKIYLA HİNDİSTAN

Gazella Turizm tarafından düzenlenen Küba turu, ekstra turların tamamının yanı sıra ev-havalimanı transferlerini de kapsıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir