Le Meridien İstanbul Etiler’den, şehre yeni bir armağan

Şehrin gurmelerinin yeni favorisi Le Méridien İstanbul Etiler’in dikkat çekici restoranı La Torre, “Brunch Art” adlı yeni konseptiyle Sonbahar günlerine yepyeni bir yaklaşım sunuyor.

La Torre Restoran, sizleri Çocuklar için Modern Sanat Pazar Brunch’ları ile tanıştırıyor. Her Pazar 11.00-15.00 saatleri arasında düzenlenecek açık büfe brunch’ta sofistike mönüsüyle yetişkinlere yeni bir bakış açısı vaat eden Le Méridien İstanbul Etiler küçükler için de özel hazırlanan sanat odasında, genç eğitmenlerle keyifli saatler sunuyor. Ailelerinin yakınında özel bir ortamda sanat atölyelerine katılan çocuklar, farklı bir Pazar günü geçirirken, katılım bedelinin bir kısmını UNICEF’e bağışlayan otel, çocuklara bu yönden de destek sağlamış oluyor. Katılım ücreti yetişkinler için 100 TL, 8 yaş üzeri çocuklar için 50 TL ve 8 yaşa kadar olan çocuklar için ücretsiz olarak belirlenen ve Ekim ayı itibariyle her Pazar gerçekleştirilecek etkinlikteki atölyeler, 4-8 yaş arası çocukları 12.00-14.00 saatleri arasında ağırlıyor. Dileyenler, daha sonra, çocuklarıyla beraber ücretsiz giriş kartlarını kullanarak Sakıp Sabancı Müzesi’ni ziyaret edebiliyor.

Misafirlerine imza niteliğinde deneyimler yaşatan Le Méridien İstanbul Etiler, şehrin en yeni konseptiyle, şehre dönüş tecrübesine yepyeni bir perspektif getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir