İokı Asıa Anadolu Yakası Kandilli’de!

Türkiye’nin en kaliteli suşi restoranını ortaya çıkarmak için İstinye’de açılan ve kısa sürede suşi severlerin vazgeçilmez adresi olan İoki, şimdi de sizler için İoki Asia olarak Anadolu Yakasında hizmete girdi.

Eşsiz Lezzetleriyle geçtiğimiz yaz açıldığı günden beri Suşi severlere hizmet veren İoki İstinye’den sonra şimdide Kandilli’de İoki Asia olarak sizleri lezzet şölenine davet ediyor.

Açıldığı günden bu yana amacı master şef Okita’nın eşsiz hünerleriyle Japon mutfağı ve suşi konseptini seven İstanbullu’lara, Japon mutfağının muhteşem damak tadını suşi severlere deneyimletmek. Bu misyonu hedef bilen İoki İstinye’den sonra şimdide Kandilli’de suşi severlerle bir araya geliyor.

İoki Asia özel bir davetle kapılarını açtı. Bu özel davete Selin-Nuri Has, Başak-Can Yalman, Gamze Aksoy, Cemre Birand, Osman Aksoy, Ceyla Aysal gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Ioki’de suşi, saşimi ve diğer Japon spesiyalitelerini en taze, en lezzetli malzemelerle hazırlanarak en sağlıklı ve en sanatsal haliyle suşi severlere sunuluyor.

Kandilli’de yeşilliklerin içinde bir mekanda hizmete giren İoki Asia Kandilli’de muhteşem lezzetlerin keyfine varmak isteyen sizleri geleneksel Japon tatlarıyla bir araya getirirken eşsiz İstanbul manzarasının da tadını çıkarabilmeniz için özenle seçildi.

İOKİ ASİA’DAN İSTANBUL’A ÖZEL MÖNÜ:

Hatta İstanbul için özel spesiyaliteler de yapıyor.

Örneğin karides tempura, salatalık, acı ton balığı ve acı ioki sostan oluşan İstanbul ebi roll gibi veya hiç bir yerde yemediğiniz etrafı patates ile kaplı Tornado Roll gibi…

Bu özel suşileri hangi yakada olursanız olun mutlaka sizler de deneyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir