Anasayfa » Gündem » Divan Grubu Uluslararası Housekeeping Haftası’nı etkinliklerle kutladı

Divan Grubu Uluslararası Housekeeping Haftası’nı etkinliklerle kutladı

Divan Grubu’nun mükemmel misafir deneyimi anlayışına en büyük katkıyı sağlayan saha çalışanları International Housekeeping Haftası (Uluslararası Temizlik ve Çevre Hizmetleri Haftası) kapsamında Divan Grubu otellerinde düzenlenen ve tüm hafta boyunca süren etkinliklerde bir araya geldi.

Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Divan Grubu, misafir memnuniyetini ve başarılı öncü çalışmalarını tüm çalışanları ile birlikte sürdürüyor. Grup, dünya genelindeki tüm otellerde kutlanan ve eylül ayının ikinci haftasını (11-17 Eylül) kapsayan International Housekeeping Haftası’nı kutladı. Türkiye’de ve yurt dışında bulunan toplam 17 oteli ile hizmet veren grup, tüm yönetici ve housekeeping çalışanlarıyla beraber otellerinde düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi.

Housekeeping’de görev alan çalışanların başarıları kutlandı

International Housekeeping Haftası etkinliği kapsamında, Divan kültürü ve köklü mirasının en önemli temsilcileri olan saha çalışanları bir araya geldi. Tüm hafta devam eden ve son gün yapılan etkinliklerle, Divan otellerindeki en önemli operasyon departmanlarından biri olan Housekeeping departmanında görev alan çalışanların başarıları kutlandı.

Divan İstanbul Otel’i başta olmak üzere yurt geneli ve yurt dışı otellerde; otel yöneticileri ve departman müdürleri tüm Housekeeping departman çalışanları ile beraber etkinliğin ilk gününden son gününe kadar birçok aktiviteyi beraber gerçekleştirme imkanı buldular. Otel yöneticileri, housekeeping çalışanları ile birlikte kahvaltı, piknik, beraber oda temizleme, tüm ekibe çiçek, tebrik kartı ve hediyeler takdim etti. Son gün yapılan parti ile Divan Grubu, International Housekeeping Haftasın’da misafirlerine mükemmel bir deneyim yaşatan saha çalışanlarına duyduğu memnuniyeti ve teşekkürü bir kez daha yineledi.

#DivanGrubu #InternationalHousekeepingHaftası #UluslararasıTemizlikveÇevreHizmetleriHaftası #housekeeping #turizm

İnceleyin

Mövenpick Bosphorus acentelerle bir araya geldi

Mövenpick Hotel İstanbul Bosphorus, turizm acentesi çalışanlarıyla bir araya geldi… Mövenpick Bosphorus’un yenilenen ve kapasitesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz