Divan Pastaneleri Yenilenen Yüzüyle Anadoluhisarı’nda!

Anadoluhisarı 3M Migros’un içerisinde yer alan Divan Pastaneleri, yenilenen yüzüyle hem eski müdavimlerini hem de yeni misafirlerini bekliyor. Tadı damaklarda kalan pastane lezzetlerinin yanı sıra; zengin bir yemek menüsü ile de hizmet veren Anadoluhisarı Divan Pastanesi, yaklaşan yaz günleri için keyifli bir lezzet durağı haline geliyor.

Yaz mevsiminin güneşli ve keyifli günleri yaklaşırken, yolu Anadoluhisarı’na düşenler Divan Pastanelerinin yenilenen mekânını görme imkânı bulabilirler. Anadoluhisarı Divan Pastaneleri; açık havada geniş oturma alanı ve başlangıçlar, ana yemekler, Divan Pastanelerinin efsane tatlarının yer aldığı tatlı bölümünden oluşan zengin menüsü ile Anadolu Yakasında alternatif bir lezzet durağı haline geliyor. Hem tatlı bir öğle molası hem de neşeli beş çayı sohbetleri için ideal olan bu keyifli mekânda zaman geçirenler, günlük hayatın yoğunluğunda keyifli bir mola verme şansına sahip olacaklar.

Divan Pastanelerinin gelenekselleşmiş lezzetleri olan lokum, çikolata, macaron, pralin, rokoko gibi tatlılar ile menüdeki diğer spesiyalleri evlerinde denemek ve konuklarına sunmak isteyenler için ise, Anadoluhisarı Divan Pastanesi eve servis hizmeti veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir