Doğunun SakIı Cennetinde Nefes Kesen Bir Şenlik

Birbirinden keyifli ve heyecanlı aktiviteler ile yoğun bir programa sahip olan Kemaliye Şenlikleri doğunun saklı cennetini keşfederken maceranın doruklarını hissetmenizi vaat ediyor. The North Face, Turkcell, Coca Cola ve THY’nin ana sponsor olarak yer aldığı şenlik kapsamında gerçekleştirilecek muhteşem base jump gösterilerinin büyük bir görsel şölen gerçekleştirmesi bekleniyor. Avustralya, Amerika ve birçok dünya ülkesinden sporcunun katılacağı base jump gösterisinde aksiyon, eğlence ve keşfetmenin dayanılmaz hazzı bir arada yaşanacak.

Dünyanın saygın doğa şenliklerinden biri olmaya aday olan ve Türkiye’nin doğa harikası coğrafi özelliklerini sergileyen Kemaliye Şenlikleri’nde yeni etkinlikler programda yer alıyor. 500 metre yükseklikten “Kemaliye Karanlık Kanyon”a yapılacak atlayışlarda sporcular bu kez Fırat nehri üzerindeki yüzer platforma iniyor.

Şenliğin büyük bir görsel keyfe imza atacak “Kemaliye’yi keşfet” gezilerinde ise saklı cennetin el değmemiş güzelliklerine yolculuk köy gezileriyle devam ediyor. Sanat sergileri, müzik ziyafetleri, dia gösterileri,panel ve söyleşiler, kano, rafting, dağ bisikleti yarışmaları, daha birçok etkinliğin şenliğe katılacak izleyicileri coşturması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir